Plaża Gubałówka
Zapisz
piasek w górach

Nie pasuje do tego miejsca choć żona zachwycona i mówi że jeszcze morze mnie to nie pasuje choć... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 10 marca 2020
48krzysztof
Piękny widok

Piękny widok na Tatry słoneczko leżaki dobry pomysł by trochę poleniuchować warto wjechać na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 8 listopada 2019
626ge0rge
Dąbrowa Górnicza, Polska

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nic wielkiego, ale dla samych widoków na Tatry można przysiąść na dłużej i odpocząć. Zawsze to coś innego.

Dziękujemy, marcinrogo
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Bardzo ładny taras widokowy i bezpłatne leżaki na plaży. Piękne widoki i jest zjazd dostępowy do leżaków dla osób z wózkami.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
2  Dziękujemy, turystka580
Zrecenzowano: 8 maja 2019

Jak jest pogoda to super a jak nie ma to lipa poza tym jesteś dla miejscowych tylko źródłem dochodu co dają odczuć na każdym kroku

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
1  Dziękujemy, piotrc480
Zrecenzowano: 5 lutego 2019

Piękny widok, szczególnie w słoneczne, mroźne dni.. Warto odwiedzić. Nawet szybko idzie kolejka po bilety. Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, 99anna99
Zrecenzowano: 30 grudnia 2018

We wrześniu trafiłem na piękną pogodę i poleżakowałem sobie na "plaży" grzejąc się w jesiennym słoneczku i pasąc się pięknym widokiem na Tatry. Świetne miejsce na chwilę beztroskiego relaksu. Polecam wymęczonym dniem codziennym. Godzinka takiego relaksu w zupełności mi wystarczyła by zregenerować ciało i duszę. Ryszard

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, poczta2017