“Dobry bar”

Regionalny Bar Mleczny w Zakopanem
Nr 61 wśród 213 Restauracje (Zakopane)

Dobre polskie jedzenie za niewielkie pieniądze. Produkty świeże, porcje wystarczające. Mogę śmiało polecić.

Dziękujemy, derkosiu

Podczas kilkudniowego wypadu do Zakopanego poszukiwaliśmy dobrej knajpki na obiady. Po przeczytaniu tutaj dobrej recenzji zdecydowaliśmy się na wizytę w tym barze. Było pysznie! Żurek pierwsza klasa idealny na rozgrzanie po całodziennej wędrówce :) posiłki obiadowe również pyszne.Oczywiscie jest jest to kilku gwiazdkowa restauracja więc wybredni nie będą pewnie zadowoleni ;).
Za obiad a dwóch osób z zupą i drugim daniem to koszt max 60 zł a posiłki duże i sycące :)

Dziękujemy, Daria D

Zamówiliśmy pierogi ruskie i kompot oraz danie dnia, na które składała się zupa koperkowa i mięso w sosie z ziemniakami i surówką.
Pierogi bardzo smaczne, spora porcja - 10 sztuk za 17 zł.
Danie dnia - 23 zł, zupa bardzo dobra, z lanymi kluskami, mięso i surówki również ok.
Do poprawy kompot - 4 zł, wyczuwalna domieszka gotowych syropów.
Dania podane szybko.
Na minus: nie można płacić kartą i dość wygórowane ceny jak na charakter lokalu.

Dziękujemy, Agata S

Dobre miejsce na szybki i co najważniejsze smaczny posiłek. Są kolejki ale dania wydawane dość sprawnie.
Jedzenie smaczne, apetyczne, porcje spore a ceny umiarkowane (nieco niższe niż w restauracjach ale też bez przesady).
Polecam pierogi z bryndzą - bardzo pyszne.
Nie można płacić kartą.

Dziękujemy, Dolcevita00

Bardzo smaczne domowe jedzenie, nie drogo . Bar ma 2 oddziały w Zakopanym, my korzystaliśmy w tego przy rondzie na Kuźnice. Jest większy przez co łatwiej znaleźć wolne miejsce bo niestety jest tylu chętnych na pyszny domowy obiadek że często trzeba poczekać na miejsce. Polecam kotleta devolay w zestawie i kompot do tego. Chociaż wszystko co jedliśmy było b. smczne. Śniadania również ;)
Wracamy za każdym razem jak odwiedzamy Zakopane.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, li_paulina

Regionalny Bar Mleczny w Zakopanem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Regionalny Bar Mleczny w Zakopanem? Podziel się wrażeniami!