“Pyszne domowe obiadki”

Regionalny Bar Mleczny w Zakopanem
Nr 61 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 13 września 2019

Bardzo smaczne domowe jedzenie, nie drogo . Bar ma 2 oddziały w Zakopanym, my korzystaliśmy w tego przy rondzie na Kuźnice. Jest większy przez co łatwiej znaleźć wolne miejsce bo niestety jest tylu chętnych na pyszny domowy obiadek że często trzeba poczekać na miejsce. Polecam kotleta devolay w zestawie i kompot do tego. Chociaż wszystko co jedliśmy było b. smczne. Śniadania również ;)
Wracamy za każdym razem jak odwiedzamy Zakopane.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, li_paulina

Zrecenzowano 10 września 2019

Zamówiliśmy pomidorową, kwaśnicę oraz 2 porcję placków ziemniaczanych. Zupy smaczne, placki niedosmażone, prawie że surowe. Zakładam, że kolejna porcja byłaby OK, ale pozostawiło to słabe wrażenie. Tytułowa pazerność objawia się tym, że w 2019 r. nie można zapłacić kartą! Zakładam, że przez to, że operator pobiera od takich transakcji % prowizję. Drugie - podwyższacie ceny to wyróbcie nowe karty menu, które leżą na stołach z cenami zmienianymi markerami czarnymi i wyglądają ohydnie!

Dziękujemy, tomeksopel
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam z nazwy bar mleczny , który tak naprawdę jest dobrą jadłodajnia , posiłki spore i smaczne - jedliśmy tu drugi raz, ceny przystępne , czasem kolejka do zamówienia przy ladzie ale widać ze ludzie lubią tu po prostu jeść , bardzo polecam .

Dziękujemy, kris13e
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam kilkukrotnie. Czasem bardzo trudno znaleźć wolne miejsce. Jedzenie na przyzwoitym poziomie. Ceny dostępne. Następnym razem też tam zajdziemy

Dziękujemy, 525pawe_s
Zrecenzowano 22 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie proste, smaczne, domowe, w ilości właściwej. Bardzo fajny stosunek jakości do ceny. Warto zejść z zatłoczonych Krupówek, żeby zjeść dobrze i w normalnej cenie. Polecam!

Minus za brak przewijaka w łazience, zepsuty kran i brak płatności kartą.

2  Dziękujemy, Katarzyna W

Regionalny Bar Mleczny w Zakopanem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Regionalny Bar Mleczny w Zakopanem? Podziel się wrażeniami!