Zakopane

“Jedzenie średnie, widać przysłowiową pazerność górali. Brak płatności kartą w 2019 r.”

Regionalny Bar Mleczny w Zakopanem
Nr 59 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 10 września 2019

Zamówiliśmy pomidorową, kwaśnicę oraz 2 porcję placków ziemniaczanych. Zupy smaczne, placki niedosmażone, prawie że surowe. Zakładam, że kolejna porcja byłaby OK, ale pozostawiło to słabe wrażenie. Tytułowa pazerność objawia się tym, że w 2019 r. nie można zapłacić kartą! Zakładam, że przez to, że operator pobiera od takich transakcji % prowizję. Drugie - podwyższacie ceny to wyróbcie nowe karty menu, które leżą na stołach z cenami zmienianymi markerami czarnymi i wyglądają ohydnie!

Dziękujemy, tomeksopel

Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam z nazwy bar mleczny , który tak naprawdę jest dobrą jadłodajnia , posiłki spore i smaczne - jedliśmy tu drugi raz, ceny przystępne , czasem kolejka do zamówienia przy ladzie ale widać ze ludzie lubią tu po prostu jeść , bardzo polecam .

Dziękujemy, kris13e
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tam kilkukrotnie. Czasem bardzo trudno znaleźć wolne miejsce. Jedzenie na przyzwoitym poziomie. Ceny dostępne. Następnym razem też tam zajdziemy

Dziękujemy, 525pawe_s
Zrecenzowano 22 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie proste, smaczne, domowe, w ilości właściwej. Bardzo fajny stosunek jakości do ceny. Warto zejść z zatłoczonych Krupówek, żeby zjeść dobrze i w normalnej cenie. Polecam!

Minus za brak przewijaka w łazience, zepsuty kran i brak płatności kartą.

2  Dziękujemy, Katarzyna W
Zrecenzowano 17 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Super stosunek jakości do ceny, na zamówienie czekaliśmy dosłownie 15min, wszystko pyszne i smaczne. Z czystym sumieniem możemy śmiało polecić :)

2  Dziękujemy, Roger A

Regionalny Bar Mleczny w Zakopanem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Regionalny Bar Mleczny w Zakopanem? Podziel się wrażeniami!