Oceniam pod kątem naszego pokoju nr 217. To nie jest na pewno przestrzeń dla 3 osób dorosłych jak sugeruje opis. Byliśmy z dzieckiem które miało dostawke, z której nie skorzystaliśmy ani razu. Ta kanapa to jakiś żart. Naprawdę zanim coś się udostępni klientom powinno się to wypróbować. Nie wyobrażam sobie żeby osoba dorosła spała na tym pseudo materacu skoro nawet dziecku o wadze 22kg wszystko się wbijalo. Także 7 dni spania z dzieckiem... pokój ładnie zaprojektowany i dobrze wyposażony aneks kuchenny. Łazienka przestrzenna. Minus dziurawy ręcznik... fajny duzy balkon, ale uwazajcie na wystajace elementy tuz przy wejściu. Nasz pokój wychodził na budowę także jeśli chcecie pospać dłużej niż do 8 to bez szans. strefa SPA to nasze największe rozczarowanie. Specjalnie wybraliśmy obiekt z basem ze względu na dziecku, ale skorzystaliśmy raz. Ilość chloru w powietrzu powodowała że łzy same leciały. Woda zimna. A jacuzzi to jakoś żart. Na plusy parking.

Dziękujemy, Marta R
Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Bardzo dobra lokalizacja, miła obsługa,czystość w pokojach, winda, podziemny parking, basen, sauna, fajny widok z balkonu,recepcja 24h,ogulnie bardzo miło zaskoczony i duży plus dla tego hotelu. Bardzo polecam

Dziękujemy, Marcin W
Zrecenzowano: 1 czerwca 2019

ten obiekt idealnie sprawdził się na 3 dniowy pobyt.
Idealna lokalizacja: 2 min od Krupówek, 20 min od stacji kolejki na Gubałówkę i pod Wielką Krokiew. Dostęp do sklepów, restauracji itp.
Pokój idealnie przygotowany i wyposażony, podczas pobytu sprzątany. Była możliwość wcześniejszego zameldowania oraz pozostawienia auta na parkingu po wymeldowaniu.
Świetna obsługa w hotelu, która pomaga i odpowiada na pytania.
Strefa SPA po całym dniu otwarta do 22 jest zbawieniem.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Wasylle
Zrecenzowano: 29 maja 2019

Personel Giewont Aparthotel powinien być stawiany na wzór dla innych "znanych sieciówek". To właśnie pracownicy tworzą miejsce wypoczynku gości i w tym przypadku robią to doskonale :) sam obiekt przewyższył moje oczekiwania. Wynika to raczej z tego, że zazwyczaj zdjęcia są przekoloryzowane i często mijają się z prawdą. Po raz pierwszy to się nie zdarzyło. Wszystko się zgadzało z opisem oraz ze zdjęciami, które wcześniej obejrzałam. Wybraliśmy piękny apartament i taki też dostaliśmy, dostosowany do naszych potrzeb. Spa było naszym ratunkiem i ukojeniem po dniu pełnym wędrówek. Pięknie urządzone i zadbane. Pani na Spa miła, uśmiechnięta i pomocna :) Dziękujemy za udany pobyt.

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, mielesz
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2018

Pobyt 6 dniowy. Hotel niepozornie wyglądający od strony ulicy, w środku czysto i schludnie, wystrój dość surowy, nowoczesny-OK. Czytając inne opinie o tym obiekcie można odnieść wrażenie, że największym plusem tego obiektu jest obsługa co w moim przekonaniu to za mało aby ocenić hotel tak wysoko. Ale do rzeczy:
plusy:
-obsługa, szczególnie w recepcji, szczupły wysoki Pan niezwykle pomocny i zaangażowany, również panie bardzo serdeczne,
-apartament przestronny i nowoczesny, z aneksem kuchennym, zmywarka, płyta elektryczna, mikrofalówka, pełne wyposażenie, tv w obu pomieszczeniach, taras.
-czystość w pokojach, chociaż sprzątanie pozostawia wiele do życzenia,
-położenie, blisko Krupówek, dobra komunikacja autobusowa,
-wypożyczalnia rowerów, jednak 180 zł za dobę to jak za samochód,
-wysokiej jakości masaż wykonywany przez Tajkę,
-grota solna,
-sauny
-strefa SPA jednak z wieloma mankamentami,
-podziemny parking, chociaż nasze miejsce które zostało nam przydzielone przy rezerwacji było zajęte,
minusy:
-odprawa obsługi przez (chyba panią menager) w bufecie ogólnodostępnym, państwo zajęli cały bufet omawiając problemy, o których niekoniecznie powinni wiedzieć goście, skrępowanie gościa który chce w tym czasie coś zamówić,
-bufet czynny 24h na dobę jednak drinki pije się na mieście gdyż brak lodu, lód do drinków w każdym markecie za kilka zł.,
-pokoje od strony ulicy hałas dobiegający z budowy tuż przy hotelu, pokoje od strony przeciwnej okna wychodzą na ośrodek sportu i rekreacji i plac zabaw. Od 7 rano łupanie piłka tenisowa na kilku kortach, okrzyki zwycięzców i lamenty przegranych, tłuczenie piłką do koszykówki na asfaltowym boisku, wrzaski dzieci.
-apartamenty na parterze brak prywatności, każdy może zajrzeć do pokoju i sypialni, tarasy są oddzielone od sąsiadów tylko z jednej strony, z drugiej sąsiedzi zaglądają sobie do kawy,
-brak firan, za to bardzo grube i ciężkie zasłony. Aby mieć prywatność mieszkając w apartamencie na parterze trzeba było zasłaniać zasłony co sprawiało, że w pokoju było cały czas ciemno,
-hotel jest słabo wygłuszony. Rodzice zostawiają dzieci same w pokoju i wychodzą na miasto na imprezy, dzieciaki do późnej nocy szaleją po pokojach. Obsługa powinna ograniczyć takie zachowania, podobnie imprezujący na tarasach do późna goście. Chodziliśmy codziennie w góry na ponad 10 godzinne wędrówki i potrzebowaliśmy spokoju w nocy, z tym bywało różnie.
-strefa SPA: zbyt zimna woda w niby jacuzzi, sauna parowa w zasadzie udaje, że działa, brak mydła pod natryskami w strefie SPA, wystające z kafli w podłodze kratki ściekowe, można sobie uszkodzić mogę, codziennie wkładałem ją na swoje miejsce, zbyt małe szlafroki dla mężczyzn nawet o średniej budowie ciała, zdarzały się bardzo nieestetyczne, poplamione ręczniki,
-w Strefie SPA straszny hałas, rodzice nie panują nad dziećmi, nie ma możliwości relaksu. Ponieważ strefa SPA jest niewielka najczęściej trudno było z niej w komforcie skorzystać. Ktoś z obsługi (ratownik ) powinien pilnować aby dzieciaki nie skakały z brzegu do wody na głowę innych osób, biegały obijając się o innych gości. Generalnie panuje tam bałagan.
-śniadania największy minus hotelu. Oferowany catering nie sprawdza się w zupełności. Śniadania monotonne, wegetariańskie niewiele różni się od standardowego, brak kawy, brak jakiegokolwiek napoju np. soku, codziennie sałatka jarzynowa i jogurty. Plusem codzienny owoc. Śniadania bardzo obfite, jednak wobec małego wyboru i tak nie jedzone do końca.
Mimo wielu minusów oceniam hotel pozytywnie. Na pewno tam wrócę, mam jednak nadzieją, że uwagi zostaną wzięte pod rozwagę kierownictwa obiektu i nastąpią zmiany.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie ma pokoju, którego położenie byłoby bardziej atrakcyjne.Opisałem to powyżej.
Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, bialykrzys