Zakopane

“Smacznie jednak obsługa”
Restauracja Stamary — recenzja

Restauracja Stamary
Nr 83 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opis: Zakopanem to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Podhala. Karta dań oferuje podróże kulinarne w odległe regiony świata, jednak specjalnością szefa kuchni jest kuchnia rodzima, staropolska, z naciskiem na potrawy regionalne. Podajemy również dania wegetariańskie. Wnętrze zostało urządzone w klasycznym stylu z lekką nutą dekadencji. Jasna, duża przestrzeń daje poczucie pełnej swobody, zaś ciepłe barwy, drewniane elementy, wzorzyste tkaniny aranżują atmosferę przytulności. Obiekt pozwala z klasą ugościć aż 130 osób. Zadbaliśmy również o komfort najmłodszych Gości podczas pobytu. Stworzyliśmy kącik malucha z bezpiecznymi zabawkami, które umilą czas oczekiwania na posiłek. Z myślą o najmłodszych stworzyliśmy także specjalne menu, odpowiednio dobrane do dziecięcego podniebienia.
Zrecenzowano 12 września 2019

Brakuje mi porządnej obsługi w waszej restauracji musicie to koniecznie poprawić bo jedzenie macie bardzo dobre!

Dziękujemy, Kacper Z

Zrecenzowano 12 maja 2019

Byłem chyba w najlepszej restauracji w Polsce a napewno w Zakopanem. Klimat, obsługa, świece, poziom obsługi, wino i te dania.... Po prostu poezja. Wrócę do Zakopanego by znowu być gościem w restauracji Stamary

Dziękujemy, Daniel Ś
Zrecenzowano 7 maja 2019

Wyjątkowa restauracja położona w historycznym hotelu.
Blisko centrum. A mimo to można w spokoju cieszyć się smakami, a jest naprawdę pyszne i na każdą kieszeń jedzenie. Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 27 kwietnia 2019

Bardzo dobra kuchnia. Posiłki urozmaicone i pyszne. Restauracja bardzo przytulna.
Obsługa na najwyższym poziomie. Same plusy! Na pewno wrócimy jeszcze nie raz :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, superstamary
Zrecenzowano 26 kwietnia 2019

Pyszny jesiotr, wyśmienita sałatka z karmelizowaną gruszą oraz lody rzemieślnicze.
Wspaniała i bardzo pomocna obsługa. Bardzo profesjonalni barmani.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Karolina S

Restauracja Stamary — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Stamary? Podziel się wrażeniami!