Zrecenzowano: 15 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny obiekt z pięknym widokiem na Nosal i Giewont ale tylko z górnych pokoi,położony około 15 minut spacerkiem od Krupówek i jakies 10 minut do Nosala co ważne dla narciarzy obok sklep spożywczy i mnóstwo restauracji i jadłodajni.Pokoje bardzo czyste i co najważniejsze ciepłe.Sniadania smaczne i bardzo miła,życzliwa i serdeczna Pani Paulina z obslugi.Kominek w kuchnio-jadalni działa bez zarzuty,sauna również!.Bardzo ważna informacja dla narciarzy,jest pomieszczenie w piwnicy do przetrzymywania mokrego sprzętu.
Spędziliśmy w Dadze 5 dni i napewno jeszcze wrócimy.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Kera K
Zrecenzowano: 15 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wraz z moja rodzina spedzilismy niezapomniany urlop w Willi Daga. Zarowno standard samego miejaca jak i obsluga byly na najwyzszym pozionie. Pokoje czyste i dobrze wyposazone, sniadania obfite i roznorodne a obsluga mila i profesjonalna. Lokalizacja Willi Daga jest duzym walorem, latwo mozna stad bowiem dostac sie na Krupowki, pod Nosal czy chocby do sklepu ktory jest tuz obok. Sedecznie polecam
Roksana Oleksy

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Roksana R
Zrecenzowano: 11 października 2018

Bardzo mile wspominamy pobyt. Miło, czysto, duże pokoje z balkonami i z widokiem na góry. Smaczne śniadania. Możliwość przygotowywania własnych obiadów/kolacji. Dobra komunikacja - pieszo i busem. W razie potrzeby wokół sklepy i restauracje/karczmy.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, AnnaSawWil
Zrecenzowano: 4 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam!
Piękny, kameralny dom (8 pokoi).
Widok na góry oraz przede wszystkim przepyszne domowe śniadania, które smakowały całej naszej rodzinie.
Świetne miejsce, jako baza wypadowa. Obok sklep i wypożyczania sprzętu narciarskiego, a blisko apteka, karczma i wyciąg.

Termin pobytu: marzec 2018
Dziękujemy, kasiaaaa090909
Zrecenzowano: 17 czerwca 2017

Miejsce jak najbardziej godne polecenia! Warunki super (czysto, schludnie, wysoki standard) i przepiękny widok na góry (na czele z Giewontem). Przepyszne i syte śniadania. Szczególne podziękowania dla Pani Pauliny za przemiły klimat :)

Termin pobytu: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, MonikaKakinoM