“Dobra kawa i ciasto tylko tu”
LA MANO — recenzja

LA MANO
Nr 3 wśród 8 Kawa i herbata (Zakopane)

Przytulnie, troskliwa, uprzejma i kompetentna obsługa, świetna kawa na różne sposoby i pyszny serniczek nowojorski. Dziś akurat jeszcze mocno czekoladowe a nie przesłodzone ciastko. Jest mi dobrze, naprawdę dobrze.

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, morski_lew

Zrecenzowano 4 października 2018 z urządzeń przenośnych

Super ziarna pod espresso i kawy alternatywnej :) do tego przepyszne ciacha. Właścicielka dużo o kawie wie. Miejsce na 6, bardzo ładnie urządzone.

Dziękujemy, Kenneth S
Zrecenzowano 1 października 2018

no, no, ktoś miał fenomenalny pomysł na stworzenie takiej kawiarni. Byłam tam z 12-letnim synem w sierpniu 2018r. Kawiarnia została mi polecona przez właściciela pensjonatu "TATRY" w Kościelisku, który wypowiadał się o właścicielce kawiarni jako o osobie wyjątkowej, dla której kawa jest pasją, a o kawiarni jako o miejscu, które warto odwiedzić. A że ja lubię pić kawę nie byle jaką i odwiedzać miejsca z duszą, postanowiłam tam dotrzeć. Zdziwiła mnie lokalizacja, bo spodziewałam się, że kawiarnia z zewnątrz będzie wyglądała okazale, a tu nie dość, że w bloku na parterze, to jeszcze z tyłu supermarket, dlatego nie mogłam szybko trafić. Jednak jak już znalazłam się w środku, to wiedziałam, że to jest to. Piłam kawę z mlekiem roślinnym, więc polecam dla również weganom i diecie makrobiotycznej. Syn zamówił herbatę, którą dostał z minutnikiem. Ciasto znakomite. Można kupić na miejscu kawę (nigdy nie piłam lepszej), zmielić, a Pani, która nas obsługiwała mogła opowiadać o kawie ile tylko chcesz.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, monikaolma
Zrecenzowano 1 października 2018 z urządzeń przenośnych

Dobra kawa, świetne ciastka, klimatyczne miejsce z dobra muzyka i fajna obsługa. Przystępne ceny - każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam!

Dziękujemy, KarolinaB2444
Zrecenzowano 1 października 2018 z urządzeń przenośnych

Trafilam tu z opinii z tripadvisor. Lokal mały, przytulny, obsługa bardzo miła. Kawa przepyszna, do tego serniczek z musem, delikatny, nie za słodki...
Polecam !

Dziękujemy, Iwetta K

LA MANO — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w LA MANO? Podziel się wrażeniami!