“Lipa”

Luigi Pizza Bar
Opis: PIZZA Z DOWOZEM ZAKOPANE
Opis: PIZZA Z DOWOZEM ZAKOPANE
Zrecenzowano 13 września 2019

Jest c h u j n i a i c h u j danie zimne mało smaczne obsługa nie miła stoliki brudne mało przystępny lokal w stosunku do gości. . .

Dziękujemy, maciejkuuu

Zrecenzowano 18 czerwca 2019

Pizza taka chuda ze nie da się jej jeść normalnie. Najgorsza pizza jaka jadłem a jadałem już w różnych miejscach. Do tego cena za kawałek to jakiś kosmos.

Dziękujemy, Podroznik1991
Zrecenzowano 24 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

To jakieś niewydarzone miejsce! Prosto na nasz stół kapało z góry!!!! Moja pizzę przypalono dwa razy, pierwszy raz poszła na wystawę wiec kazano czekać na następna, następna podano spalona , świetni pizzerzy z Ukrainy się popisali . Klientowi przede mną wydali jedna pizzę zamiast dwóch. W czasie naszego pobytu około 1,5 godzin nikt nie raczył posprzątać stolików z plastyków, przy jednym ze stolików spał jakiś menel. Duża ilość turystów i kurde mi było wstyd że taka Polskę zapamietają! Gratuluje właścicielowi, trzeba tak zepsuć całość, choć pizza nie najgorsza. Jakim cudem ten lokal wciąż jest??

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, AnnainKrakow
Zrecenzowano 20 października 2018 z urządzeń przenośnych

Nie polecam, duża przeciętna pizza z najzwyklejszymi dodatkami: szynka, boczek, pieczarki, kukurydza to chyba 59 zł, kubek grzanego wina przypominającego sok 13 zł, plastikowe sztućce, papierowe talerze i steropianowe kubki

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, Marcin J
Zrecenzowano 17 września 2018

Zrobić niedobrą pizze to sztuka a jednak w Zakopanem w tej pizzerii to się udało .Kolejna knajpa w owym mieście gdzie karmi się naiwnych turystów obrzydliwym jedzeniem w cenie jak w renomowanej restauracji. Do tego toaleta śmierdząca moczem na kilometr w miejscu gdzie jest punkt gastronomiczny. Pizza bez smaku, zimna. Smakuje jakby leżała w witrynie kilka dni przed podaniem a nie była wyciągnięta z pieca który tam jest.Ale co tam naiwny turysta... zeżre wszystko, zapłaci i szybciutko zapomni :/ PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED KUPIENIEM CZEGOŚĆ CO ŚMIE SIĘ NAZYWAĆ PIZZĄ I CO ZA CHWIL KILKA BĘDZIECIE PAŃSTWO ZMUSZENI WRZUCIĆ DO KUBŁA NA ŚMIECI

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Alicja B