Zrecenzowano: 8 września 2019

Idealne miejsce na odpoczynek. Cicho, miło i przyjemnie. Obsługa bardzo miła i pomocna, pokoje ładne, czyste i schludne, śniadania bardzo dobre. Miejsce naprawdę godne polecenia. Bezpłatny parking, wifi, kawa i herbata dostępne w kuchni.

Dziękujemy, Orzechwdrodze
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VILLA_NOSAL_Zakopane, Właściciel, VILLA NOSAL - ZakopaneOdpowiedź udzielona 8 września 2019

Bardzo dziękujemy za recenzję! Jest nam bardzo miło i cieszymy się, że pobyt był udany
Serdecznie zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Znakomite położenie, blisko centrum, a jednak cisza i spokój, kilka minut od szlaków w góry :) Bardzo miła obsługa, dobre śniadania, monitorowany parking i obok przystanek skąd można szybko udac się na Morskie Oko. Polecam

Dziękujemy, Daniel S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VILLA_NOSAL_Zakopane, Właściciel, VILLA NOSAL - ZakopaneOdpowiedź udzielona 4 sierpnia 2019

Dziękujemy Panie Danielu
Jest nam bardzo miło czytać takie słowa

Serdecznie zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce cudowne. Standard, jakość obsługi, jakość śniadań na najwyższym poziomie. Po tak przyjemnym pobycie w takim standardzie i z taką obsługą z przyjemnością odwiedzę to miejsce podczas kolejnej wizyty w Zakopanem. Z czystym sumieniem polecam!

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, marchewkaewka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VILLA_NOSAL_Zakopane, Kierownik, VILLA NOSAL - ZakopaneOdpowiedź udzielona 4 sierpnia 2019

Dziękujemy za recenzję Pani Ewo
Jest nam bardzo miło, oczywiście serdecznie zapraszamy ponownie
Do zobaczenia

Zrecenzowano: 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko w jak najlepszym porządku. Obsługa przemila, jedzenie przepyszne. Pokoje piękne, widok również. Lokalizacja jest dużym plusem, cisza, spokój, a do centrum niedaleko.
Polecam z całego serca!!!! Z miła chęcią wrócimy tam jeszcze!

1  Dziękujemy, alicjakaczmarek

Dziękujemy za recenzję Pani Alicjo
Jest nam bardzo miło czytać takie słowa, które dodatkowo nas uskrzydlają
Z całego serca zapraszamy ponownie

Zrecenzowano: 17 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Każdemu polecamy Ville Nosal!
Świetne miejsce pod względem lokalizacji, miła i przyjazna obsługa, czystość na wysokim poziomie. Przytulne pokoje które umilały wspólne wieczory
Na pewno wrócimy w to miejsce

Dziękujemy, Roving437892
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: VILLA_NOSAL_Zakopane, Właściciel, VILLA NOSAL - ZakopaneOdpowiedź udzielona 19 czerwca 2019

Serdecznie dziękujemy za wystawienie recenzji
Jest nam bardzo miło czytać takie słowa - dziękujemy!

Do ponownego zobaczenia