“TRAGEDIA”
Sushi Omakase Zakopane — recenzja

Sushi Omakase Zakopane
Nr 53 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najgorsze sushi jakie jadłam! Ryż zupełnie sie rozpadał, nie dało sie nawet wziąć kawałka. Wszystko bez smaku, jak papier. Sushi na ciepło było zimne, widać ze przygotowane wczesniej i tylko odgrzane, a raczej niedogrzane. Wszystko bylo tak suche że ciężko było przełknąć. Łosoś sie rozpadał, równiez nie miał smaku i był jakby stary, w sumie jak reszta składników. Zamówienie na 30 sztuk dostalismy po niecałych 5 min, co budzi podejrzenia...Sushi było posypane kolorowym kawiorem, miał tak jaskrawe kolory jakby był z plastiku, wole nie wiedziec czym był barwiony. Nawet imbir był pozbawiony smaku, za mało ostry i w zestawie dla 3 osób, bylo go tak mało ze dla 1 by nie starczył. Do tego wszystkiego obsługa dramatyczna. Dostaliśmy karty, ledwo zdążyliśmy otworzyć a kelnerka juz przylazła i pytała czy coś wybraliśmy (mieliśmy na to ok. 1min). Zachowywała sie nadpobudliwie, cały czas gdzieś latała, a w lokalu nie było nikogo oprócz nas. Miała nie miły i opryskliwy głos, nie umiała nawet kłaść jedzenia na stół, potrąciła mnie jak jadłam i strasznie sie rozpychała. Gdy przyszli goście z za granicy nie potrafiła sie z nimi dogadać po angielsku, była zirytowana i niemiła. Generalnie nie polecam, strata pieniędzy i czasu. Jedyny plus to wystrój lokalu i ładne kubeczki do herbatki. Ale za oknem widok na rozwalające sie garaże i parking.

Dziękujemy, Aleksandra K

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Po gastronomicznych perypetiach i przesycie smażonym ,peklowanym ,mięsem ,grulami i kwaśnicą ,świetna odmiana.Zupy bardzo dobre ,maki smaczne świeże ,mały minus za lokalizacje z widokiem na parking i toaletę .

Dziękujemy, moniam813
Zrecenzowano 21 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Ramen, Tom-Yum rewelacyjne, sushi bardzo dobre, miła obsługa i przytulne miejsce. Bardzo dobre zaskoczenie!!!

Dziękujemy, Marcin R
Zrecenzowano 20 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo klimatyczne. Dobra lokalizacja, przystępne ceny. Poziom kulinarny bardzo dobry. Obsługa miła i z pozytywnym nastawieniem. Polecam każdemu, kto chce spróbować czegoś innego w mieście, niż regionalnego jedzenia.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Smuti90
Zrecenzowano 19 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Czapki z głów. Najlepsze sushi jakie jadłam. Lokal mały, klimatyczny. Obsługa w porządku, bez zastrzeżeń. Polecam z całego serca!

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, kajotbe

Sushi Omakase Zakopane — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Sushi Omakase Zakopane? Podziel się wrażeniami!