Zrecenzowano: 11 stycznia 2019

Cóż się rozpisywać, super miejsce, ciepło, czysto, widno i przytulnie. Smaczne śniadanie, bardzo pomocny gospodarz. Ogólnie fajne klimatyczne miejsca dla osób prywatnych jak i grup, gorąco polecam. Dobra lokalizacja jak i komunikacja. Blisko na Nosal.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Robert R
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2017

Razem z mężem wróciliśmy z Zakopanego dwa dni temu i jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym pensjonacie. Śniadania bardzo smaczne, bardzo różnorodne i obfite, pokoje przytulne z balkonami, sprzątane codziennie, czysto i spokojnie. W pokoju lodówka, czajnik i szklanki więc kawka na balkonie musi być:) Obsługa bez zarzutu, duży parking i miejsce do grillowania na dworze.Lokalizacja nieco na uboczu, do krupówek piechotą spacer ok 30-40 min ale obok pensjonatu jest przystanek i mnóstwo busów jeżdżących cały dzień bardzo często, ale przecież Zakopane to nie tylko krupówki:)

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, majta1986
Zrecenzowano: 2 lipca 2017

Dziękujemy za rewelacyjny czas spędzony w przemiłej atmosferze, która jest zasługą właścicieli pensjonatu, jak i całego personelu, szczególnie dla Pani Marysi:). Wszystko jest utrzymane w nienagannej czystości, jedzenie domowe i dobra lokalizacja to sprawiło, że będziemy długo wspominać nasz pobyt i jeszcze nie raz będziemy tu wracać. Serdecznie dziękujemy, Trener i wszystkie dzieciaki z drużyny która wygrała "Tatry Cup 2017"

Wskazówka dotycząca pokoi: Każdy pokój jest godny polecenia, w zależności od potrzeb
Termin pobytu: czerwiec 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Paulina B
Zrecenzowano: 13 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Dogodna lokalizacja - blisko Krupówek. Przemili właściciele :) pokoje i łazienki czyściutkie, bez zarzutu. Domowa kochania. Jedzenie bardzo dobre i różnorodne. Polecam bardziej niż nie jeden hotel okraszony gwiazdkami. :)

Termin pobytu: grudzień 2016
1  Dziękujemy, Bartek G
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2016

Dzięki temu pensjonatowi wakacje były jeszcze piękniejsze. Pokoje czyste i jasne i co najważniejsze z pięknym widokiem na Tatry. Wyśmienita kuchnia i lokalizacja jedna z najlepszych w Zakopanem (niedaleko Krupówek). Polecam

Termin pobytu: lipiec 2016
Dziękujemy, turystka454