“2x na TAK”
Sport Corner — recenzja

Sport Corner
Nr 77 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opis: Zapraszamy wszystkie osoby związane ze sportem, trenerów, wychowanków, sympatyków sportu oraz tych, którzy chcieliby miło spędzić czas z przyjaciółmi. Do dyspozycji oddajemy 3 sale, a w nich: 3 platformy cyfrowe z wszystkimi kanałami sportowymi, telewizory plazmowe, projektor multimedialny, możliwość rezerwacji miejsc i wyboru kanału sportowego, bogato wyposażony bar oraz świetną kuchnię, a także duży kącik zabaw dla dzieci, dart, piłkarzyki i hot spot.
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Podczas południowego pobytu w Zakopanem byliśmy 2 razy w Sport Corner. Zawsze by obejrzeć mecz. I czy było dużo ludzi ( piłka nozna) czy mało ( siatkowka) obsługa szła sprawnie. Jedzenie dobre. Miłe miejsce na wypad z przyjaciółmi. Jeden minus: kelner wylał kieliszek w wódka, przeprosił ( to ok), ale mógł przynieść kolejny.

Dziękujemy, martakapias

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy tam przypadkiem, restauracja (bądź bar) jest w tak ukrytym miejscu, że ciężko tam zawitać, a szkoda. Jedzenie pyszne! Piersi w cieście obłędne - bardzo delikatne, ciasto w którym były zrobione piersi - bardzo dobre! Kwaśnica również bardzo dobra. Cena za danie dnia : frytki, pierś, surówki i kwaśnica to 19 zł, mega tanio i smacznie. Krokiet z barszczem smaczny i syty. Obsługa bardzo miła, Pani kelner zadbała o to żebyśmy wyszli zadowoleni. Wystrój wnętrza przykuwa uwagę, bardzo pomysłowy! Lokal ma potencjał i smykałkę lecz jak dla mnie, turystki, można zrobić jakiś baner bliżej Krupówek informujący o tym lokalu.

Dziękujemy, smileplease12
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Jedzenie smaczne, choć wpadliśmy na kawę i deser, ale przy okazji były pierogi i naleśniki, całkiem dobre było tez ciasto. Jednak obsługa nie stanęła na wysokości zadania, tzn. jedna pani która nas obsługiwała, nieco opryskliwa i nieznająca nazw potraw z karty. Czas oczekiwania standardowy, choć jak na kawę i deser to jednak trochę za długo, biorąc pod uwagę fakt, że pani ta ciągle podkreślała, iz ma dużo rzeczy do ogarnięcia

1  Dziękujemy, Ewa M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ManagerRestauracja, Kierownik, Sport CornerOdpowiedź udzielona 8 sierpnia 2019

Szanowna Pani Ewo, dziękujemy za wizytę w naszej restauracji. Niestety bardzo nas zasmuciła recenzja. Chcielibyśmy bardzo przeprosić za brak profesjonalizmu naszego personelu. Równocześnie prosimy o mail zawierający datę wizyty oraz krótki opis kelnerki - nasz adres konakt@sport-corner.pl
Mamy nadzieję, że mimo niezbyt dobrego pierwszego wrażenia zdecyduje się nas Pani kiedyś odwiedzić ponownie. Pozdrawiamy, Restauracja Sport Corner.

Zrecenzowano 28 czerwca 2019

Wpadliśmy tam na szybką pizzę. Sam wystrój lokalu bardzo fajny dla miłośników sportu. Zastanawia mnie trochę ustawienie automatu do darta, bo trzeba by przeorganizować stoliki, by móc zagrać. Jeśli chodzi o jedzenie, to pizza poprawna, średnia. Można zjeść, by zaspokoić głód, aczkolwiek nie jest to pizza, na którą chętnie bym wrócił. Duży plus za kącik zabaw dla dzieci.

Dziękujemy, zmstr
Zrecenzowano 13 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniały lokal dla miłośników pilki noznej! Piwko wiadomo jak wszędzie ale bardzo dobra pizza, oscypek :) super wystroj z sufitem z flagami klubowymi i państw w srodku również piłkarzyki, lotki, miejsce dla dzieci również odzielone i wgl :)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Michu99

Sport Corner — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Sport Corner? Podziel się wrażeniami!