“Rybka”
RYBA z OGNIA — recenzja

RYBA z OGNIA
Nr 121 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opis: NABOO Codziennie świeże pstrągi przyrządzane nad ogniskiem. Łowisko. Mini park linowy. Z dala od tłoków, wśród zieleni i szumu potoku - Naboo to prawdziwa oaza spokoju, relaksu i pysznego jedzenia.
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Schodząc z kolejki linowej w Zakopanem przy drodze jest łowisko wraz z ze smazalnią pstrąga. Menu krótkie ale każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam pstrąga z grila a na wynos pstrąga wędzonego, palce lizać

Dziękujemy, bleki1963

Zrecenzowano 5 września 2019

Prawdziwy raj do rodziców i wielbicieli pstrągów. Jako osoba uwielbiająca tą rybę, mogę stwierdzić, że był to jeden z lepszych pstrągów, jakie jadłam. Poza sezonem można go samodzielnie złowić. Park linowy (15 zł bez ograniczeń) dla dzieci pozwala rodzicom na chwilę relaksu, a jednocześnie jego położenie nie przeszkadza w żaden sposób osobom, które przyszły wyłącznie w celach konsumpcyjnych. Bardzo sympatyczna właścicielka.

Dziękujemy, peregrineML
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dla wielbicieli pstrąga i dla tych nieprzekonanych, żeby się przekonali. Bardzo proste dania, ale świeże :) Obowiązkowo!

Dziękujemy, 991tomaszj
Zrecenzowano 19 lipca 2019

Mega pyszna rybka. Opiekana na ogniu, z ziołami i czosnkiem. Polecam każdemu szukającemu smacznego obiadku. Ceny zdecydowanie przystępne

Dziękujemy, przygodnik
Zrecenzowano 12 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem przekonany że najlepszy pstrąg w Zakopanym. W ziołach, z czosnkiem i w zasadzie tyle. Wyjątkowość polega na tym że jest pieczony na ogniu A nie gotowany w folii! Miejsce skromne, skupione na jednym daniu czyli pstrągu. Jeżeli ktoś poszukuje miejsca na wykwintny posiłek w ekskluzywnym otoczeniu to odradzam, jeżeli natomiast ktoś szuka najlepszego pieczonego pstrąga to z czystym sumieniem polecam. Wartości w dodana za którą nie trzeba dopłacać jest świetna budowa muzyka i sympatyczny właściciel. Polecam i zachęcam.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, SewerynS26

RYBA z OGNIA — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w RYBA z OGNIA? Podziel się wrażeniami!