Zakopane

“Świetny pstrąg, przyjemne otoczenie wśród drzew, stawów i potoku, park linowy dla dzieci”
RYBA z OGNIA — recenzja

RYBA z OGNIA
Nr 122 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opis: NABOO Codziennie świeże pstrągi przyrządzane nad ogniskiem. Łowisko. Mini park linowy. Z dala od tłoków, wśród zieleni i szumu potoku - Naboo to prawdziwa oaza spokoju, relaksu i pysznego jedzenia.
Zrecenzowano 5 września 2019

Prawdziwy raj do rodziców i wielbicieli pstrągów. Jako osoba uwielbiająca tą rybę, mogę stwierdzić, że był to jeden z lepszych pstrągów, jakie jadłam. Poza sezonem można go samodzielnie złowić. Park linowy (15 zł bez ograniczeń) dla dzieci pozwala rodzicom na chwilę relaksu, a jednocześnie jego położenie nie przeszkadza w żaden sposób osobom, które przyszły wyłącznie w celach konsumpcyjnych. Bardzo sympatyczna właścicielka.

Dziękujemy, peregrineML

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dla wielbicieli pstrąga i dla tych nieprzekonanych, żeby się przekonali. Bardzo proste dania, ale świeże :) Obowiązkowo!

Dziękujemy, 991tomaszj
Zrecenzowano 19 lipca 2019

Mega pyszna rybka. Opiekana na ogniu, z ziołami i czosnkiem. Polecam każdemu szukającemu smacznego obiadku. Ceny zdecydowanie przystępne

Dziękujemy, przygodnik
Zrecenzowano 12 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem przekonany że najlepszy pstrąg w Zakopanym. W ziołach, z czosnkiem i w zasadzie tyle. Wyjątkowość polega na tym że jest pieczony na ogniu A nie gotowany w folii! Miejsce skromne, skupione na jednym daniu czyli pstrągu. Jeżeli ktoś poszukuje miejsca na wykwintny posiłek w ekskluzywnym otoczeniu to odradzam, jeżeli natomiast ktoś szuka najlepszego pieczonego pstrąga to z czystym sumieniem polecam. Wartości w dodana za którą nie trzeba dopłacać jest świetna budowa muzyka i sympatyczny właściciel. Polecam i zachęcam.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, SewerynS26
Zrecenzowano 28 stycznia 2019

Pstrąg jeden z najlepszych jakiego jadłem,kapusta kiszona też im wychodzi.
lokalizacja knajpki przy hodowli robi robotę pstrąg świeży pachnący prosto z ognia.
no i jeszcze ta cena ! 25 zł za rybkę .myślę że OK
recenzja moja i pięciu przyjaciół GORĄCO POLECAM

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, wojnarowskip

RYBA z OGNIA — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w RYBA z OGNIA? Podziel się wrażeniami!