Zakopane

“Pyszna wątróbka na koniec weekendu!!! ”
Bar Flis — recenzja

Bar Flis
Nr 172 wśród 213 Restauracje (Zakopane)

Doskonały przystanek przed powrotem do Krakowa! Szybko podane, w dobrej cenie i bardzo smaczne. Miejsce świetnie sprawdzi się dla osób, które potrzebują szybko i konkretnie uzupełnić swoje niedobory energetyczne po długim trekkingu. Wątróbka palce lizać!!!

Dziękujemy, jaankaa

Zrecenzowano 27 lipca 2019

Jedzenie dobre chociaż czegoś mi brakowało :) Zostawiam jednak gwiazdki za dobrą i uśmiechniętą obsługę pozdrawiam

Dziękujemy, Artur A
Zrecenzowano 16 lipca 2019

Z uwagi na remont dworca w Zakopanem i tamtejszej restauracji korzystaliśmy z baru FIS . I tu wielkie pozytywne zaskoczenie- szefowa kuchni z Dworcowej zagościła w FIS-ie . Posiłki pycha ......Danie dnia ....super ceny też super. Wszystkim polecam i pierwsze kroki z pociągu i bus-a kierujcie właśnie tam. Brawo FIS !!!

Dziękujemy, Bożena J
Zrecenzowano 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo brzydkie zachowanie obsługi !!!! Dyskusja najpierw pani na barze a potem kucharza a prosiłam jedynie o bardziej ściętą jajecznicę.
Brudne szklanki !!! Syf na stołach i podłodze !!!!!
A ceny jak w restauracji!!!! Syf na parapetach!!!!

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, magnez1234
Zrecenzowano 13 września 2018

To jest absolutnie obowiązkowe miejsce do odwiedzenia, jeśli ktoś chce poczuć atmosferę Zakopanego z lat 70-tych. Zapachy, kolory, obsługa, wszystko jakby obowiązywał tam pewien dawny sznyt. Czas tam się zatrzymał także w kuchni. Mam wrażenie, że pomidorowa jest taka sama od lat. Może nie odpowiadać wszystkim, więc za nim pójdziecie, to dobrze to przemyślcie. Ja go uwielbiam choć w dużym stopniu pewnie bardziej przez sentyment do tego miejsca, niż kuchni. Z tym, że nie mam zarzutów, takich większych. Tani. Bardzo.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, yakub1900

Bar Flis — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bar Flis? Podziel się wrażeniami!