Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Świetna lokalizacja, wszędzie mieliśmy blisko. Właścicielka bardzo uprzejma,chętnie doradza gdzie warto się udać, żeby uniknąć wielkich tłumów. Willa utrzymana w pięknym góralskim stylu, pokoje zadbane i czyste. Trafił nam się pokój z balkonem z cudownym widokiem na Tatry. Polecamy!

Dziękujemy, Aleksandraaolc
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Świetne miejsce na pobyt kilkudniowy lub nawet dwutygodniowy. Nie w samym głośnym centrum, ale na uboczu z pięknym widokiem na Giewont. Blisko do basenów na Szymoszkowej na Gubałówkę oraz Butorowy Wierch. Własny parking. Na parterze pyszna kawa kiedy mamy ochotę. Miła obsługa. Niskie ceny jak na Zakopane a warunki naprawdę komfortowe. Każdy pokój z własną łazienką oraz aneksy kuchenne. Naprawdę polecamy. :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje z widokiem na Giewont. Na parterze "mieszkanie" z osobnymi pokojami do spania.
Dziękujemy, arczi2005
Zrecenzowano: 2 grudnia 2018

Bardzo wygodna i przytulna willa niedaleko Hotelu "Kasprowy", gdzie odbywają się cykliczne imprezy (konferencje). Przemili gospodarze, bardzo wygodne i świetnie wyposażone pokoje z widokiem na Giewont. Pokoje z aneksami kuchennymi, a dla chętnych - catering śniadaniowy na życzenie. Do Krupówek 10 minut szybszym spacerkiem. Naprawdę polecam! Ja czuję się tam jak w domu :)

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, 296janinam
Zrecenzowano: 8 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Wszystko super! Miła właścicielka, pomocna. Bardzo czysty pokój, piękny widok na Tatry, 10 minut piechota do Krupówek i kolejki na Gubałówkę. Darmowe Wi-Fi, parking, wspólna, mała kuchnia dla gości. Jedyna wada to grzyb pod prysznicem w łazience gorąco polecam !!! ❤️

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, weronikag439
Zrecenzowano: 27 kwietnia 2018

Bardzo polecam to miejsce. Ładnie, czysto, dobra atmosfera. Piękny widok z okna na Giewont. Właścicielka ciepła, miła, bardzo pomocna. Relaks gwarantowany.
Spędziliśmy w Willi 3 dni i mieliśmy ogromną ochotę zostać dłużej. Czuliśmy się jak w drugim domu :)

Termin pobytu: marzec 2018
Dziękujemy, katarzynaaa1981