Jeden z Czerwonych Wierchów

Zrecenzowano: 17 grudnia 2018
mhmtajasne
Oddech pełną piersią

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2018
977patrykg
Katowice, Polska

Zrecenzowano: 17 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jeśli ktoś wybiera się na Czerwone Wierchy, to ten szczyt jest bardzo charakterystyczny, ponieważ znajdziemy na nim kopce z kamieni ułożone przez turystów. Jeśli pogoda jest piękna, to widoki będą bajkowe. W przypadku zachmurzenia na tej wysokości będziemy dosłownie chodzić w chmurach, gdyż obłoki będą nas okrywały, co dodaje uroku i szczyptę grozy ;)
Przy odrobinie szczęścia są duże szanse, że spotka się kozice.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, mhmtajasne
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo piękne i ciekawe miejsce. Natura na 100%. Warto zobaczyć wszystkie Wierchy. Polecam podejście od strony Giewontu, które nie jest tak nudne jak to od Doliny Kościeliskiej, bo posiada wiele przystanków gdzie jest trochę wchodzenia, płaskiego i schodzenia, zaś od Doliny 3 godziny nieubłaganie w górę. Za to schodzi się tamtędy nieźle.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, 977patrykg
Zrecenzowano: 22 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jeśli po kilku dniach deszczu, burz - ktoś jest spragniony jednodniowej wycieczki, która ma zrekompensować siedzenie w domu, polecam wypad na Czerwone Wierchy. Opcją, z której skorzystałem ze znajomymi był wjazd kolejką od strony Kuźnic, przejście wszystkich czterech szczytów i powrót czerwonym szlakiem do Doliny Kościeliskiej. Panorama Tatr Słowackich, widok Giewontu, a z dala przy dobrej pogodzie widok na Babią Górę - to rzeczy dla których naprawdę warto się wybrać się na górę !!!

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
2  Dziękujemy, Marcin C
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2017

Góry to góry - nie należy traktować ich w kategorii atrakcji. Czerwone Wierchy mają wiele do zaoferowania, przejścia miedzy szczytami są miłe. Wysiłkiem może być jedynie podejście na pierwszy z nich.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
Dziękujemy, Paweł K
Zrecenzowano: 28 czerwca 2017

Moim zdaniem jeden z najładniejszych szczytów naszych Tatr.Piękne widoki z Krzesanicy rekompensują poniesiony trud.Szlak z Kir jest długi ale łatwy.Może się to jednak zmienić,kiedy spadnie deszcz.Tak było w moim przypadku.Zaraz po zejściu ze szczytu zaczęło padać i tak nieprzerwanie przez 4 godziny. Wszyscy ślizgaliśmy się po kamieniach.Wówczas łatwo o kontuzję.Przy ładnej pogodzie szczerze polecam wszystkim ten piękny szczyt!

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2016
Dziękujemy, krzysztof-bochnia