“Smutno i zimno.”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Bar Zakręt
Nr 165 wśród 209 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 11 lutego 2018

Zapłaciłam za kawę z mlekiem, a otrzymałam czarną. Zero kontaktu z Panem właścicielem obsługującym bar. W ciągu mojego czterodniowego pobytu był kominek, niestety nieużywany. W barze było bardzo zimno, a Pan obsługujący był bardzo niemiły.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, KryptonimB

Zrecenzowano 5 marca 2017

Przyjechaliśmy do baru po godzinie czternastej a tam wszystko zamknięte na cztery spusty. Ciemno i głucho. Nikt nie otworzył nawet drzwi do pensjonatu znajdującego się w budynku. Zresztą nawet gdyby ktoś nas wpuścił do baru, to nie moglibyśmy oczekiwać świeżych potraw. Ze względu na postawę prowadzących bar wystawiam ocenę negatywną.

Termin wizyty: luty 2017
1  Dziękujemy, 401ewab
Zrecenzowano 1 lutego 2017

Jedzonko bardzo smaczne w dobrej cenie. Właścicielka to przemiła kobieta. Jedyny minus to Pan obsługujący, jest gburowaty.

1  Dziękujemy, tysia006
Zrecenzowano 9 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Domowe obiady, Kotlet Giewont bardzo dobry, trochę mało frytek do zestawu. Pan obsługujący niesamowicie niemiły, zero zainteresowania.

1  Dziękujemy, kalboy92
Zrecenzowano 7 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Szczerze możemy polecić jedzenie w barze Zakręt, typowe domowe jedzonko. Pani właścicielka bardzo miła osoba, lecz właściciel starszy Pan bardzo gburowaty... Odpowiada zdawkowo i odniosłam wrażenie że wcale nie ma ochoty nas obsłużyć i przyjąć zamówienia a także odpowiedzieć na nasze pytania ;/ A szkoda bo jedzonko naprawdę smaczne :)

1  Dziękujemy, talka992

Bar Zakręt — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bar Zakręt? Podziel się wrażeniami!