“Średnio”
Bar Na Szlaku — recenzja

Bar Na Szlaku
Nr 100 wśród 213 Restauracje (Zakopane)

Do Baru Na Szlaku zawitałam na początku września z racji dobrych opinii. Niestety byłam lekko rozczarowałam. Pani przyjmująca zamówienie niemiła i nie znała menu, 3 razy musiałam tłumaczyć jaki posiłek chcę zamówić. Sam posiłek zjadliwy, ale bez szału, zwykłe pyrki podsmażane, surówka i kotlet devolay, który chlapał tłuszczem na cały talerz. Raczej dla turysty, który po dniu w górach jest zmęczony, nie chce mu się szukać innej restauracji i z racji głodu zje wszystko co mu podadzą.
Plus dla smakoszy piw, duża oferta zimnych piw z lodówki.
Raczej nie zawitam tam drugi raz. Za kwotę wydaną na posiłek zdecydowanie opuścić Krupówki i zjeść w innym miejscu.

Dziękujemy, Ania O

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po długim szukaniu na Kropówkach w końcu znaleźliśmy nasz wymarzony smażony ser. Przyjemności z tego nie było żadnej, gdyż zamiast rozkoszować się tą potrawą, trzeba było wygrzebywać z sera gruboziarnisty zielony pieprz! Ja naliczyłem w swojej porcji 25 ziaren... Podałem się w połowie, zjadając dodatki. Niestety po posiłku rozbolały nas obojga bardzo brzuchy i bolą dalej. Oczywiście skończyło się w toalecie. Ceny okej, na kasie ewidentnie Pan właściciel, bardzo zmęczony życiem i swoją pracą. Jeżeli zadasz pytanie, a odpowiedź znajduje się na ścianie, bądź gotowy na ripostę.

Dziękujemy, jarek2572
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019

Smacznie i ze smakiem ;). Pyszne jedzonko ukoi apetyt najbardziej wymagającego wędrowcy. Zrównoważone menu, w tym smakowite zupy i pierogi, a także potrawy regionalne, rozsądne ceny, atmosfera jak na szlaku.

Dziękujemy, Anna J
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Piwko rewelacja :) W sam raz na wypad ze znajomymi jedzenie dobre chodz nie szałowe. Jednak wróciłbym tutaj wiec zostawiam 5

Dziękujemy, Artur A
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Jedyne miejsce w zakopcu gdzie można zjeść i napić się dobrego piwa. Bardzo fajny właściel można pogadać o piwku. Polecam.

Dziękujemy, Ja M

Bar Na Szlaku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bar Na Szlaku? Podziel się wrażeniami!