Zakopane

“Obiad ”

Karczma Góralska Pasja
Nr 60 wśród 213 Restauracje (Zakopane)

Na niedzielny obiad wybraliśmy ta karczme. Rosół naprawdę bardzo dobry, Ja zamówiłem żeberka narzeczona kura z pieca z pomidorami i serem. 1/3 żeberek wyschnieta na wiór, nie do zjedzenia. Pierś z kurczaka też bez smaku. Ogólnie spodziewaliśmy się czegoś więcej.

Dziękujemy, Kamil S

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety karczma nie sprawiła dobrego wrażenia. Brak zainteresowania klientem, dziwne spojrzenia ze strony obsługi. Źle się czułam siedząc w tym miejscu z narzeczonym. Nie zamówiliśmy nic poza piwem i miodem pitnym. Cały czas głośno leciała muzyka disco polo, przez co lokal, moim zdaniem, tracił na atrakcyjności. Nie polecam...

Dziękujemy, sklaudia
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Bardzo smaczne jedzenie. Szybki czas podania i ogromne porcje, bardzo miła obsługa. Polecam zestawy obiadowe, bardzo korzystne ceny.

Dziękujemy, M P
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W centrum krupówek ciężko o dobre i świeże jedzenie. W tym miejscu znajdziecie to wszystko razem z dobra atmosfera. Polecam ;)

Dziękujemy, MSOBZ
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem kilka razy i na pewno wrócę. Super jedzenie za przystępną cenę jak na Zakopane i miła obsługa, polecam. Zupy jak u babci.

Dziękujemy, Grzegorz L

Karczma Góralska Pasja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Góralska Pasja? Podziel się wrażeniami!