“Rozczarowanie ”

Karczma Góralska Pasja
Nr 58 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety karczma nie sprawiła dobrego wrażenia. Brak zainteresowania klientem, dziwne spojrzenia ze strony obsługi. Źle się czułam siedząc w tym miejscu z narzeczonym. Nie zamówiliśmy nic poza piwem i miodem pitnym. Cały czas głośno leciała muzyka disco polo, przez co lokal, moim zdaniem, tracił na atrakcyjności. Nie polecam...

Dziękujemy, sklaudia

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Bardzo smaczne jedzenie. Szybki czas podania i ogromne porcje, bardzo miła obsługa. Polecam zestawy obiadowe, bardzo korzystne ceny.

Dziękujemy, M P
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W centrum krupówek ciężko o dobre i świeże jedzenie. W tym miejscu znajdziecie to wszystko razem z dobra atmosfera. Polecam ;)

Dziękujemy, MSOBZ
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem kilka razy i na pewno wrócę. Super jedzenie za przystępną cenę jak na Zakopane i miła obsługa, polecam. Zupy jak u babci.

Dziękujemy, Grzegorz L
Zrecenzowano 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

bylismy cala rodzine, wszystko smaczne, mila atmosfera jak i obsluga, ponadto nasz pupil dostal miske wody i byl super przyjety

Dziękujemy, Rem c

Karczma Góralska Pasja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma Góralska Pasja? Podziel się wrażeniami!