“super klimat”

Obrochtowka Karczma Regionalna
Nr 34 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Niewielka restauracja z super klimatem, nieco na uboczu. Bardzo sympatyczna obsługa. Ceny umiarkowane jak na Zakopane. Polecam jagniecine pod sniegiem oraz regionalne piwko. Warto zadzwonic i zarezerwowac stolik poniewaz nie dla wszystkich starcza miejsc

Dziękujemy, T9278VZmartab

Dobre jedzenie miła obsługa polecam baranine. Ceny są ok. Warto się wybrać na obiadek fajna karczma świeże produkt

Dziękujemy, 739krisb
Zrecenzowano 3 września 2019

Ciekawy wystrój wnętrza starej karczmy, kącik dla dzieci. W tv materiały z historii tego miejsca. Specjalność karczmy jagnięcina pod śniegiem smakowała całej naszej 4. Sympatyczny pomocny kelner. Niezbyt długi czas oczekiwania.

Dziękujemy, ninawj
Zrecenzowano 3 września 2019

We czworo zamówiliśmy różne dania, ktorych wspólnym mianownikiem była kapusta kiszona. W efekcie cała czworka dostala biegunki. Nie polecam, chyba że ktoś potrzebuje przeczyszczenia.

Dziękujemy, Explore498118
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

W dniu 03.09.2019 byliśmy na obiedzie w obrechtowce...
Dwoje z nas zamówilo kwasnice, pozostała dwójka golonke (na kapuście)...
Troje z nas z pozniejszej wycieczki z Krupówek musiało zrezygnować i prawie biegiem wracać do domu żeby skorzystać z toalety i pozostać w niej przez kolejna godzinę...
Zbieg okoliczności? Nie sądzę....

Dziękujemy, Aga N

Obrochtowka Karczma Regionalna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Obrochtowka Karczma Regionalna? Podziel się wrażeniami!