“Nie polecam”

Obrochtowka Karczma Regionalna
Nr 34 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

W dniu 03.09.2019 byliśmy na obiedzie w obrechtowce...
Dwoje z nas zamówilo kwasnice, pozostała dwójka golonke (na kapuście)...
Troje z nas z pozniejszej wycieczki z Krupówek musiało zrezygnować i prawie biegiem wracać do domu żeby skorzystać z toalety i pozostać w niej przez kolejna godzinę...
Zbieg okoliczności? Nie sądzę....

Dziękujemy, Aga N

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Bardzo polecam ten lokal. Byłem w nim pierwszy raz i naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył. Placek po zbójnicku i naleśniki ze szpinakiem po prostu pyszne. Dania przygotowane w tym lokalu są z bardzo dobrych produktów. W miarę możliwości na pewno tam wrócę.

Dziękujemy, kwiatkowski34
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przytulne, tradycyjnie urządzone wnętrze, przybliżające gości do góralskiego klimatu. Porcje bardzo syte, zarówno przystawek (pyszne moskole) jak i dań głównych (fenomenalny sos oscypkowy, nie spotkałam go w żadnym innym miejscu w Zakopanem), posiłki umila góralska muzyka.
Dużym plusem była możliwość wcześniejszej rezerwacji stolika, co w sezonie w większości restauracji jest niemożliwe.
Miejsce - chociaż nie położone przy słynnych Krupówkach - jest warte odwiedzenia, serdecznie polecam.

Dziękujemy, Ewelisia
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjna restauracja, świetne jedzonko w dość dobrej cenie. Kotlet Obrochtowka bardzo smakował żonie i mnie zresztą też. Karkówka z ziemniaczkami zapiekanymi rozpływała się w ustach. Danie dla dzieci dobre ale niezbyt duże porcje. Dania moje i żony wystarczające najadlem się nie to co w Sopa. Polecamy.

Dziękujemy, Sebastian s
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

Bardzo ciekawe menu, niezbyt szybka obsługa, pewnie przez ilość gości. Co w tym dziwnego? Otóż to, że karczma jest raczej nastawiona na stałych bywalców znanych obsłudze lub mieszkańców stołujących się tam w czasie pobytu w okolicznych pensjonatach. Nowi goście czują się intruzami, zresztą jak w większości tego typu obiektów. Zatem brak właściwej dla takiego miejsca przyjacielskiej atmosfery.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, mecenas1964

Obrochtowka Karczma Regionalna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Obrochtowka Karczma Regionalna? Podziel się wrażeniami!