“Jedzenie bardzo dobre obsluga bez zastrzezen”

Obrochtowka Karczma Regionalna
Nr 33 wśród 209 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 15 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismy dzis na pysznym jedzeniu. Niemamy zadnych negatywnych recenzji. Jedyne co to ze brak duzych okien. Ale i to idzie przezyc w zamian za to wszystko.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Agata M

Zrecenzowano 1 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejna nasza wizyta w tej klasycznej góralskiej restauracji z tradycjami. Atmosfera co prawda nieco pompatyczna i od progu powiało chłodem, ale to wrażenie szybko zatuszowała przemiła kelnerka. Potrawy wszystkie wyborne, bez zastrzeżeń. Porcje duże, a nawet bardzo duże, proporcjonalne do cen :)
Barszcz czerwony, zupa czosnkowa, kwaśnica, rozpływająca się w ustach jagnięcina, wielki schabowy. Kotlet „Obrochtówka” warty kalorii. Na pewno jeszcze wrócimy!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, KatarzynaZ36
Zrecenzowano 7 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy w Zakopanem od tygodnia zwiedziliśmy różne karczmy itp. ale nigdzie nigdzie nie było tak miło i smacznie jak tutaj Kwaśnica rewelacja Pstrąg przepyszny a Kotlet Obrohtówka palce lizać zdjęcia w kolejności. Atmosfera miła i spokojna super.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Dariusz D
Zrecenzowano 28 lutego 2019

Na wstępie zaznaczę, iż pomimo pewnych mankamentów, o których za chwilę, razem z żoną stwierdziliśmy, że miejsce to 'jako tako' obroniło się przed surową oceną, aczkolwiek był to Nasz pierwszy i niestety raczej ostatni raz w tym miejscu.. Przy składaniu zamówienia juz przy pierwszym moim 'strzale' o kwaśnice usłyszałem, że niestety kwaśnicy nie ma.. - jak wół na pierwszej stronie 'specjalności zakładu' ale cóż, zdarza się. Smażone pieczarki z bryndzą niestety były na prawdę słabe, porcja śmieszna, nie wspominając już o kwestii wizualnej.. Zupy, a dokładnie pomidorowa z makaronem jak i czosnkowa z grzankami i serem.. 'jadalne' - to chyba max co mogę o nich napisać. Zaskoczeniem pozytywnym natomiast były dania główne, a dokładnie połowa porcji pierogów ruskich(5szt-10pln), które były na prawdę smaczne! oraz kotlet drobiowy z frytkami oraz dobranym zestawem surówek, który żonie również smakował. Podsumowując samą kuchnię ocena byłaby niestety niższa, ale symatyczna obsługa oraz specyficznie klimatyczna atmosfera obroniła to miejsce..
Tym razem jednak pozwole sobie ani nie zachęcać, ani nie zniechęcać do odwiedzenia tego miejsca.

PS proszę pamiętać o braku możliwości płacenia kartą na miejscu ...

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, mateuszmoscicki
Zrecenzowano 25 lutego 2019

Jedzenie wg mnie bardzo średnie w smaku, oraz w sposobie podania, który nie jest estetyczny. Poza tym jedzenie podawane do ręki. Obsługa mogłaby być milsza. Ceny dość wysokie, w stosunku do jakości i smaku.

Termin wizyty: luty 2019
2  Dziękujemy, Julita_Baszewska

Obrochtowka Karczma Regionalna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Obrochtowka Karczma Regionalna? Podziel się wrażeniami!