“Jedzenie dobra, obsługa wolna”

Obrochtowka Karczma Regionalna
Nr 29 wśród 203 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 4 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre, miejsce przytulne i fajnie urządzone ale obsługa bardzo wolna! Długo czekaliśmy na to żeby zamowic, potem na napoje tez długo czekaliśmy na jedzenie i płatność tez długo. 4/5

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, rbklustyk

Zrecenzowano 1 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie świeże i poprawne - nie było złe, ale nie było też wybitnie dobre, jak udało mi się trafić w wielu innych miejscach. Przez to stosunek jakości do ceny średni. Wystrój za to fantastyczny i na pewno warto zajrzeć z dziećmi, cichy kącik zabaw i osobne pozycje w menu.

Dziękujemy, Discover440203
Zrecenzowano 22 października 2018

Kwaśnica super.
Reszta niestety słabo i to mocno.
Wnętrze i klimat super.
Obsługa miła, ale jeżeli ludzie czekają na stoliki to warto ich przyjmować po kolei i cwaniakom zwrócić uwagę.
Daleko od standardów Magdy Gessler.

Dziękujemy, sportsextreme
Zrecenzowano 13 października 2018 z urządzeń przenośnych

Witam przez 3 dni przechodząc obok zauważyliśmy malybruch w godzinach po 21 był to czwartek i piątek 11 i 12 października 13 w sobotę postanowiliśmy wejść było już późno 21.30 na drzwiach ujrzelismy kartkę Płatność tylko gotówką z racji tego że nie mieliśmy gotówki udaliśmy się do bankomatu zajęło nam to czas do 21.55. Wchodząc do lokalu podeszła do nas pani i oznajmiła że zbliża się 22 i już nas nie obsłuży. Piszę to po to aby uprzedzić przyszłych klientów aby przychodzili dużo przed zamknięciem. Chyba mają dużo klientów więc nie zależy im na następnych.

Dziękujemy, Jakub B
Zrecenzowano 10 października 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja z prawdziwym góralskim klimatem. Obsługa bardzo miła i pomocna. Dania dobrze doprawione i smaczne. Kwaśnica jak dla mnie idealna, sernik z malinami - pycha. Warto odwiedzić to miejsce będąc w Zakopanem.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, daria0508

Obrochtowka Karczma Regionalna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Obrochtowka Karczma Regionalna? Podziel się wrażeniami!