“Raczej omijać”
Kolorowa Restauracja — recenzja

Kolorowa Restauracja
Nr 176 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach

Niestety, za późno zeszliśmy z gór, wszystkie inne restauracje w Zakopcu były zapełnione, że nie było wolnego stolika i trafiliśmy do tej, akurat stolik się zwalniał. 25 minut czekania na Menu, próba odebrania karty samemu skończyła się odpowiedzią „usiąść, czekać”. Niesamowite, że jest w tych czasach możliwa obsługa na takim poziomie, ale niestety, to Krupówki, więc tam jest też „nabite”, mimo takiej opieszałej obsługi. Jedzenia za dużo nie próbowaliśmy, ale to zamówione, zjadliwe, 2/5.

1  Dziękujemy, nieborowska

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Jestem bardzo rozczarowana i nie polecam knajpy,, przyjechaliśmy z mężem do Zakopanego na wakacje z 4 letnim dzieckiem i pewnego wieczoru chcielismy posłuchać góralskiej kapeli i koło 20 weszlismy z synkiem do KOLOROWEJ i tu nie miłe zaskoczenie Pani kelnerka nas wyprosiła informując ze już nie obsługują osob z dziećmi,,, byliśmy bardzo zbulwersowani i poszliśmy do karczmy u FIAKRA i tam nie było problemu wejśc z dzieckiem i słuchać muzyki,,,

Dziękujemy, Ilona S
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie znośne, porcje przyzwoite. Obsługa pozostawia wiele do życzenia. Kelnerki niesympatyczne, mało pomocne i opieszałe

Dziękujemy, kajto80
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Deszczowa pogoda 3 dorosłych i 3 szkrabow. Chcieliśmy fajnie zjeść i spędzić deszczowe popołudnie. Trochę z konieczności bo dzieci były głodne weszliśmy do środka.
Zacznijmy od placka po zbojnicku..z pieczarkami i serem żółtym tartym!!! Coś ochydnego. Tłuste i niejadalne. Frytki i ziemniaki ok. Pizza ok. Piwo ok.
Ogólnie rozczarowani A rachunek wysoki. !!!!
Nie polecam. Zapisałam że nie poszłam do MC...zaoszczedzilabym 100zl a i dzieci byłyby szczęśliwsze

Dziękujemy, A B
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Do restauracji weszliśmy, ponieważ byliśmy większą grupą i tylko tam było miejsce. Zamówiony kapuśniak to była woda z odrobiną kapusty, dużym ziemniakiem i małym kawałkiem mięsa, rosół był przesolony, a kotlety suche. W menu były pierogi, których w rzeczywistości nie było jak się okazało przy zamawianiu. Na jedzenie oraz na obsługę trzeba długo czekać. Ceny wygórowane w stosunku do jakości.

Dziękujemy, daria0508

Kolorowa Restauracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Kolorowa Restauracja? Podziel się wrażeniami!