“Koszmar na całego 😬”
Sphinx — recenzja

Sphinx
Nr 104 wśród 213 Restauracje (Zakopane)

24 września 2019 roku czyli przedwczoraj umówiłam się ze znajomymi w Zakopanem w restauracji Sfinx obecnie/ również Chłopskie jadło. Było nas 7 osób w porze obiadowej. Zamowilismy 2 pizze, 2 razy kopytka, kartacze, filet z kurczaka z warzywami z grilla , wątróbki kurze i rosół. Restauracja prawie pusta i trochę mnie to zdziwiło bo pogoda piękna a na zewnątrz z restauracyjnych stolików zajęte tylko 2 i okazało się dlaczego pizza kwaśna i jedna z nich zimna, ponownie podgrzana nie smakowala, kelnerka przeprosiła ale powiedziała, ze nie może nic zrobić, kartacze w środku całkiem zimne, kopytka rozgotowane w wodzie bez soli i bez smaku, filet i wątróbki lepsze ale bez brawury, ponowne pretensje do kierownika sali tym razem spotkały się z bezczelną odpowiedzią w ironicznym tonie, ze ich menu nie musi smakować każdemu, co dokumentnie nas zdziwiło i zepsuło humor na resztę dnia już nie wspomnę, ze zamiast czerwonego przyniesiono białe wino Kiedy płacąc rachunek oczywiście bez napiwku skierowaliśmy się do wyjścia kierownik sali bez jednego magicznego słowa przepraszam odwrócił się od nas plecami ucinając rozmowę dając jednoczesnie do zrozumienia, ze zadowolenie klienta i dobra opinia o restauracji jest mu obojętna zakończył nasz obiad z niesmakiem nie tylko w sensie merytorycznym ale i prawdziwym uczuciem głodu, który zaspokoilismy pysznym wrapem z naprzeciwka. NIE POLECAM tej restauracji w żadnym wypadku

Dziękujemy, MalBil1105

Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi bez smaku, twarde, połowa była mini a drugie pół normalne. Kelner zakręcony i mało profesjonalny, nie potrafi się przyznać do błędu przy pomyleniu zamówienia (którego nawet nie zapisał) tylko oznajmił ze tak było zamówione.

Dziękujemy, 414dawidw
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Zupa cebulowa to zageęszczona mąką woda z surowa cebulą, podana po daniu głównym. Stek medium jest suchy i twardy. Paluszki rybne ociekają tłuszczem. Sos śmietanowo czosnkowy do szpinaku smakuje grzybami.
Na wszystko czeka się 50 min.
Oceńcie sami czy warto...

Dziękujemy, darek129
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Obsługa najgorsza w całym Zakopanym czas oczekiwania na menu 40 min ile na jedzenie nie wiem bo nie zamierzałem czekać nie polecam omijać szerokim łukiem

Dziękujemy, Mariusz Z
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Omijać szerokim łukiem. Zamówione dania zimne, stek przeciągnięty (podeszwa). Danie zwrócone. Nigdy więcej.

Dziękujemy, przygodnik

Sphinx — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Sphinx? Podziel się wrażeniami!