Zakopane
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Pensjonat czysty i schludny. Możliwe sprzątanie oraz wymiana ręczików na życzenie w dogodnym terminie. Bardzo dobre śniadania w formie szwedzkiego stołu- dania na ciepło i na zimno, szeroki wybór potraw. Ogólnie miłe, klimatyczne i spokojne miejsce w super lokalizacji, w bliskości restauracji, Krupówek oraz głownych szlakiów gorskich.

Dziękujemy, IdaInspire
Zrecenzowano: 11 września 2018

miejsce wyjątkowe,nie można przyczepić się do niczego,pokój dostaliśmy większy niż zamawialiśmy,śniadania przepyszne;długość szwedzkiego stołu jak pociąg,przemiła obsługa,bardzo trudno trafić wolne miejsce ale warto próbować,wszędzie blisko,gorąco polecam i pozdrawiam personel

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, andzius
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2018

Stara willa, cisza, spokój, kilka minut do Drogi pod Reglami lub na Krupówki. Śniadania smaczne i urozmaicone. Obiady bez wyboru dań, krótko wydawane ale pani kelnerka b.miła.
Pokoje raczej małe, ale niektóre z widokiem na Giewont. Czajnik, kubki w pokoju, Suszarka do wypożyczenia (na chwilę) z recepcji. Parking na terenie ogrodzonym, zamykany na noc.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od południa z widokiem na Giewont
Termin pobytu: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Inka-Ir
Zrecenzowano: 18 września 2017

Położenie pensjonatu i sam obiekt na 5 z plusem.Pokoje przestronne i czyste.Śniadania urozmaicone i bardzo dobre, każdy mógł sobie wybrać wg.swojego gustu i smaku. Obsługa miła i pomocna.Miejsce dobre na wypoczynek i wypady w góry. Cała ocena to 6 w skali do 5.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje narożne oferują dużo słońca atut to duże tarasy.
Termin pobytu: wrzesień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, wlodziu000
Zrecenzowano: 10 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Dużym atutem willi jest lokalizacja, wszędzie jest bardzo blisko, a jednocześnie cicho i spokojnie. Park8ng dla gości. Pokoje są duże, przestronne, czyste i zadbane, to co dla mnie ważne to świeża pościel, ręczniki, a także lodówka i czajnik. Moim zdaniem w całej willi jest odrobinę za ciemno, zarówno w pokojach jak i w jadalni, ciemne ściany, podłogi oraz zasłony i do tego słabe oświetlenie lekko przytłaczające. Śniadania bardzo różnorodne i smaczne. Mały minus za kawę i herbatę(w termosach) już lepiej byłoby gdyby goście mogli sami sobie parzyć różne herbaty lub kawy.W Roztoce spędziliśmy Święta Bożego Narodzenia, Wigilia w pakiecie także bardo smaczna. Bardzo miła obsługa, serdecznie polecam.

Termin pobytu: grudzień 2016
Dziękujemy, violettak2017