“Pyszna czekoladka”

Pijalnia Czekolady E.Wedel Zakopane
Nr 66 wśród 209 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 10 grudnia 2018

Lokal na Krupówkach przytulny. Posiadają duży wybór czekolady do picia i deserów z czekoladą tak że dzieciaki nie mogły się zdecydować co zamówić. Wszystko było pyszne. Warto tutaj wstąpić w zimowe wieczory na rozgrzewającą gorącą czekoladę.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Joanna Ł

Zrecenzowano 24 września 2018

Polecam tą pijalnie czekolady. Fajne jest to, że nie musisz decydować sie na jeden rodzaj czekolady, jest opcja degustacyjna, gdzie masz 3 małe porcje czekolady gorzkiej, mlecznej i białej

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, 917kasian
Zrecenzowano 2 września 2018

Wedel rozwinął ostatnio kartę propozycji i są one jak zwykle niezrównane. Każda wersja czekolady jest warta polecenia. Obsługa niestety zmęczona (co było często sugerowane) i nie podaje się ciepłego (!) wina zwłaszcza za 20 zł za kieliszek (zwłaszcza jeśli to nie jest grzaniec). Ale sądzę, że to tylko przypadek.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Zofia F
Zrecenzowano 1 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dla kogoś kto kocha czekoladę to istny raj na ziemi. Dla kogoś kto nie lubi czekolady, to doceni kunszt i smak mistrzostwa czekolady. Polecam praliny i trufle na sztuki. Każdy wybierze coś dla siebie. Dodatkowo desery są super skomponowane i duże objętościowo. Polecam wszystkim na deser się tam udać.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, D624IRadamp
Zrecenzowano 11 stycznia 2018

Jako osoba uzależniona od czekolady i wyrobów, które ją zawierają - byłam wniebowzięta. Duży wybór pralin, tak duży, że musiałam odwiedzić pijalnię 3x.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Jolanta D

Pijalnia Czekolady E.Wedel Zakopane — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pijalnia Czekolady E.Wedel Zakopane? Podziel się wrażeniami!