“Raj dla fanów czekolady ”

Pijalnia Czekolady E.Wedel Zakopane
Nr 69 wśród 209 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 1 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dla kogoś kto kocha czekoladę to istny raj na ziemi. Dla kogoś kto nie lubi czekolady, to doceni kunszt i smak mistrzostwa czekolady. Polecam praliny i trufle na sztuki. Każdy wybierze coś dla siebie. Dodatkowo desery są super skomponowane i duże objętościowo. Polecam wszystkim na deser się tam udać.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, D624IRadamp

Zrecenzowano 11 stycznia 2018

Jako osoba uzależniona od czekolady i wyrobów, które ją zawierają - byłam wniebowzięta. Duży wybór pralin, tak duży, że musiałam odwiedzić pijalnię 3x.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Jolanta D
Zrecenzowano 7 grudnia 2017

Pysznie, słodko, czekoladowo i przytulnie - oto zakopiańska pijalnia czekolady Wedla. Różne rodzaje czekolad i smaków sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, SkitourSchool
Zrecenzowano 1 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam fanom gorącej czekolady! Wybór w karcie dań duży niestety ceny są dość wysokie. Dlatego polecam mix trzech czekolad na gorąco: białej, gorzkiej i deserowej. Mix ten jest w przystępnej cenie a można od razu posmakować kilka smaków. Podobny mix był dostępny w wersjach smakowych np. z płatkami różanymi. Pycha! Poza gorącą czekoladą lokal serwuje napoje jak w każdej tradycyjnej kawiarni i herbaciarni, a nawet zestawy śniadaniowe czy kanapki. Polecam również pyszne pralinki. Wychodząc z pijalni można zakupić wedlowskie wyroby w sklepiku. Wystrój przyjemny, obsługa kelnerska miła.

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, anilahcimka
Zrecenzowano 27 sierpnia 2017

Lokal mógłby być trochę większy bo ścisk czasem dokucza, szczególnie gdy pijalnia czekolady jest wypełniona fanami zdrowego ciepłego napoju.Wybór jest dość duży,ale czekolada nie jest tak gęsta jak w pijalni belgijskiej czekolady w Kołobrzeg przy molo.

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Adam K

Pijalnia Czekolady E.Wedel Zakopane — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pijalnia Czekolady E.Wedel Zakopane? Podziel się wrażeniami!