“Smaczna kawa i niezłe ciasta”

Cukiernia i kawiarnia "Samanta"
Zrecenzowano 4 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Położony troszeczkę z dala od zgiełku Krupówek jedez z lokali cukierni Samanta oferuje duży wybór ciast i kaw a dzięki temu że nie jest w ścisłym centrum można tam znaleźć wolne miejsca. Jedliśmy szarlotkę, sernik i malinową rozkosz. Wszystko niezłe ale najlepsza malinowa rozkosz. Ceny jak na Zakopane, normalne: 2 kawy plus 2 ciastka ok 40 zł. Podobno jadalni tam Witkacy i Szymanowski.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, maciej2ewski

Zrecenzowano 20 września 2018

Zawsze odwiedzam tą kawiarnię będąc w Zakopanem, to już taki mój rytuał. Miejsce jest małe, ale bardzo klimatyczne, każdy znajdzie tu coś dla siebie: robione na miejscu kanapki, przepyszne ciasta, czy też aromatyczna kawa. Obsług jest bardzo miła i profesjonalna. Gorąco polecam!

Dziękujemy, Katarzyna O
Zrecenzowano 27 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Na moje zyczenia Pani przygotwal mi galaretke z prawdziwa bita smietana ;)
Niezapomniany smak dziecinstwa :)
Kawa, sernik i goraca czekolada - wszytstko swieze i przepyszne.
Miejce godne polecenia.

Dziękujemy, 210katarzynan
Zrecenzowano 24 lipca 2018

Rewelacyjne ciasta i pyszna kawa. Bardzo duży wybór deserów i słodkości. Ceny niskie, jak za taką jakość. Dawno nie jadłam tak dobrego ciasta w cukierni. Idealne po górskiej wędrówce. Polecam!

Dziękujemy, Ewa W
Zrecenzowano 6 lutego 2018

Bywając w Zakopanem często odwiedzam to miejsce. Bardzo miła atmosfera stworzona przez obsługę zachęca na troszeczkę zapomnienia. Oferta zapewnia smakowe doznania. Wyroby świeże o wielu smakach. Napoje wypełniają swoim aromatem doznania smakoszy.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, RomanAlijewicz

Cukiernia i kawiarnia "Samanta" — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Cukiernia i kawiarnia "Samanta"? Podziel się wrażeniami!