“Wizyta po latach”

Cukiernia i kawiarnia "Samanta"
Zrecenzowano 9 września 2017 z urządzeń przenośnych

Po 10 latach udało mi się jeszcze raz odwiedzić kawiarnię Samanta. Niestety to już nie było to samo. Wybór 10 lat temu był zdecydowanie większy i ciekawszy. Kiedyś wychodziło się po zjedzeniu conajmniej 5 ciastek, które przyciągaly wzrok. Nie mówiąc już o niskich cenach jak na Zakopane. Teraz jest to jedna z wielu cukierni. Nie ma czym przyciągnąć klientów.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, NonStopHungry

Zrecenzowano 22 sierpnia 2017

Prawdę powiedziawszy lepiej już było i zapewne są cukierenki, do których nie dotarła jeszcze komercja, ale tu i tak warto przyjść choćby na dobrą kawę

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, 26micha_d
Zrecenzowano 10 sierpnia 2017

byłam tam na kawie i kremówce bardzo mi smakowało,miłe i sympatyczne miejsce na spotkania i desery.polecam.

Termin wizyty: grudzień 2016
Dziękujemy, Aneta R
Zrecenzowano 15 lipca 2017

Bardzo dobre wypieki,choć niektóre ciastka trochę za słodkie.Fajny klimat,dobra kawa.Wspaniałe lody własnej produkcji.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, andrew432017
Zrecenzowano 5 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Moja od wielu lat ukochana zakopiańska cukiernia. Można tu zjeść nie tylko pyszne ciasta, drożdżówki czy desery lodowe. Można także zacząć dzień wyśmienitym śniadaniem, popołudniem wpaść na znakomite pierogi, a wieczorem na drinka. Trzeba też wspomnieć o wybitnie życzliwym Personelu. Wysoka kultura, serdeczność zasługują na owacje.

Termin wizyty: listopad 2016
1  Dziękujemy, EudaimoniaE

Cukiernia i kawiarnia "Samanta" — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Cukiernia i kawiarnia "Samanta"? Podziel się wrażeniami!