NIE POWALA

Dziwnie

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2017
optymisttyczna

Zrecenzowano: 8 kwietnia 2018

Obsługa zainteresowana wszystkim innym tylko nie klientami. Słaba organizacja, osoby które zarezerwowały sobie tor same muszą upominać poprzednich graczy, że ich czas gry już upłynął(trudno jest ,,walczyć" o tor z rozbawionym towarzystwem podchmielonych panów). Miejsce nie jest godne polecenia totalna porażka, rozczarowanie.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2018
1  Dziękujemy, Agnieszka K
Zrecenzowano: 22 stycznia 2018

Korzystałem z wielu takich atrakcji...Katowice,Grudziądz i tam są boksy jest trochę prywatnie,nikt nie ogląda się na innych, tory są jaśniej oświetlone i muzyka gra.
Tutaj jest trochę głośniej,bliskość torów niejednokrotnie powoduje,że po rzucie cofając się wchodzimy na siebie a blokady rynien się zacinają bo byłem tam z dziećmi i musiałem używać ich.
Ogólnie nie wiem jak ocenić i wystawić recenzję bo nie jestem stałym bywalcem,ale oprócz miłej obsługi i fachowego doradztwa nie napiszę już nic ani na plus ani na minus.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
1  Dziękujemy, jbV755TT
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2017

Porównując z innymi kręgielniami, w jakich bywałam, ta średnio mi się podobała. Tory są zbyt blisko siebie, mało prywatności wobec innych uczestników gry. Poza tym nie ściągnięto blokad z torów.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2017
Dziękujemy, optymisttyczna
Zrecenzowano: 10 kwietnia 2017

Zorganizowaliśmy tam córce urodziny , dzieciaki bawiły się rewelacyjnie można zamówić PIZZĘ z dostawą do lokalu

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2016
1  Dziękujemy, CHRIS B
Zrecenzowano: 27 września 2016 z urządzeń przenośnych

Było fajnie :) przemiła i szybka obsługa . Jedynie co to za ciemno na torach i pare razy zacięły się tory. Ale ogólnie to spoko :)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, 688dominikak