Zabrze

“Osiemnastka”
Restauracja Impresja — recenzja

Restauracja Impresja
Nr 13 wśród 64 Restauracje (Zabrze)
Zrecenzowano 12 września 2019

Rezerwacja rodzinna.
Obiad, deser, zimna płyta.

Wszystko bardzo smaczne,domowe, porcje bardzo duże. Zamówione dania mieliśmy na półmiskach, nie porcjowane na osobę- spokojnie najedliby się dodatkowi goście.

Obsługa super.

Bardzo duży plus- bezglutenowy sernik własnego wypieku- REWELACJA!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Uzytk0wniczkaShe

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

W samym centrum Zabrza, a jednocześnie na uboczu, w nastrojowym zaułku. Postindustrialne wnętrza dawnej huty wykorzystane i zagospodarowane genialnie. Sam pobyt tutaj już dobrze nastraja. Małe stoliki w dużej przestrzeni. Obsługa bez zarzutu, szybko i uprzejmie. Jedzenie dobre, niewyszukane, raczej dostosowane do charakteru wnętrz, karta dań dobrze skomponowana. Zastanawiam się tylko, dlaczego na zupę dnia (czyli danie gotowe) trzeba czekać 20 minut? Kucharz chyba koniecznie chciał podać wszystkie dania razem, tyle co zaczęliśmy jeść zupę, już dostarczono nam II danie. No i ta nazwa, zupełnie nieadekwatna do wystroju i serwowanych dań.

Dziękujemy, Jacek_Kuczowic
Zrecenzowano 5 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie i miła obsługa za niewielką cenę. Nie znam innych restauracji w Zabrzu, ale tu można dobrze zjeść.

Dziękujemy, Lukasz K
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy posiedzieć wieczorem do Impresji. Poprosiłam o drinka a dokładniej- raspiroskę. Otrzymałam -coś- nie można tego było pić. Stwierdziliśmy to jednogłośnie. Smaku nie opiszę, bo nie chcę do tego wracać. Oprócz tego w karcie drink kosztował 12 złotych, pani policzyła 16. Niemiła obsługa
Z pewnością tam nie wrócę.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, TravelJulietts
Zrecenzowano 23 maja 2018 z urządzeń przenośnych

W 100% zgadzam się z wcześniejszą recenzją Pana Piotra. Niby dobrze, ale jedzenie takie nijakie. Niczym nie zachwyca - ani smakiem ani wyglądem. Wnętrza świetnie odnowione. Na zewnątrz mógłby być jakiś mini plac zabaw dla dzieci, ponieważ jest na to dużo miejsca.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, kill_grill

Restauracja Impresja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zabrze, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Impresja? Podziel się wrażeniami!