“Dobra o każdej porze dnia”
WERANDA Bistro&Bar — recenzja

WERANDA Bistro&Bar
Nr 9 wśród 64 Restauracje (Zabrze)
Zrecenzowano 4 września 2019

To miejsce jest jednym z moich ulubionych na spotkania z przyjaciółmi i rodziną. W Werandzie panuje miła atmosfera. Obsługa jest mega sympatyczna i pomocna, wystrój stonowany , minimalistyczny i miły dla oka, jedzenie przepyszne, sycące, w przystępnej cenie. Polecam również lody, podawane w słoiczkach. Weranda jest też odpowiednim miejscem na imprezy rodzinne. Gorąco polecam ten lokal, szczególnie tym, którzy tam jeszcze nie byli.

1  Dziękujemy, Ania M

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Po nazwie i zdjęciach obawiałem się zbytniego zadęcia i przerostu formy nad treścią. Na szczęście nic z tego się nie sprawdziło. Żur i rosół w porządnej ilości i to nie z powodu dolanej wody – bardzo treściwe, dużo smaku. Na drugie danie placki ziemniaczane z gulaszem oraz rolada – znakomite w smaku, składnikach i wykonaniu (na temat autentyczności przepisu na roladę nie wypowiem się, gdyż nie jestem Ślązakiem, ale smaczna była niewątpliwie). Porcje sensowne. Ceny jak na tę ilość i jakość adekwatne, a w porównaniu do większości lokali wręcz niskie. Obsługa sympatyczna. A do tego lokal na parterze familoka, naturalny wystrój, stołujący się okoliczni mieszkańcy.

1  Dziękujemy, 3955Lukasz
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Znam to miejsce od lat i z przyjemności wybieram je na spotkania ze znajomymi. Wyśmienita, prosta ale bardzo smaczna kuchnia. Dania świetnie przyrządzone, duże porcje ;) Świetny wybór piw !! Dobra lokalizacja, blisko centrum a jednak ciut na uboczu. Polecam !!

1  Dziękujemy, Mrs_lila_blue
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszna granola! Przepyszna!
I to na tyle.
Ceny kosmiczne. Gnocchi było niejadalne. Zawiedliśmy się resztą dań.

Dziękujemy, TravelJulietts
Zrecenzowano 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejna wizyta na Śląsku i kolejny raz zawitałem do Werandy. Wizyta w sobotnie i niedzielne popoludnie za każdym razem zamówiłem roladę wołową z kluskami - 31 PLN. Drugiego dnia postanowiłem zaszaleć i zamówiłem sobie dodatkową porcję klusek. Przepyszne, raj dla podniebienia.
Zdecydowanie polecam.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, wojtekk37

WERANDA Bistro&Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Katowice, Województwo śląskie

Zabrze, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w WERANDA Bistro&Bar? Podziel się wrażeniami!