Warto odwiedzić

Trasa Zwiedzanie Kopalni Guido to 3godziny i 15 minut (bez pubu).Miejscami chłodno ale nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
najJannaj
Warto !!!!

Kolejna wizyta w tego typu miejscu. Bardzo fajna wycieczka dla młodych i starszych. Wszystko... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Jacek J
Gostyń, Polska

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawa historia profesjonalnie opowiedziana. Warto się zatrzymać i spędzić czas w rodzina w tym miejscu

Dziękujemy, pawe_g628
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce, rewelacyjny przewodnik! Trasa „mroki kopalni” ok. 2,5h, jest na prawdę ciemno, ale oddaje klimat pracy w kopalni. Warto ubrać szare ubrania, w chodnikach jest dużo kamiennego pyłu.

1  Dziękujemy, Jakub Z
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W kopalni guido było fajnie bo można tam dotykać prawie wszystko. Jedzie się tam kolejką. Przewodnik jest fajny. Można też lizać węgiel,ale naszczęście nie trzeba.

1  Dziękujemy, Paweleo10
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Byliśmy na trasie turystycznej w szybie Luiza. Bardzo ciekawe informacje i prezentacje, włączanie z uruchamianiem podziemnych maszyn i kolejki. Dzieci były zachwycone, a na koniec możliwość korzystania z Parku na powierzchni, z działającymi modelami turbin wodnych, śluz, wyciągu, itp., gdzie można wytłumaczyć dzieciom jak to działa. Szkoda, że zabawę przerwała nam burza (16.08.2019 r.).

Dziękujemy, Kowalski669
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ta kopalnia węgla jest atrakcyjna. Jest tam dużo do oglądania... Nasz przewodnik był bardzo miły i uśmiechnięty. Mogliśmy dotykać węgiel i go lizać choć nikt się nie odważył... Można tam dowiedzieć się bardzo dużo...

Dziękujemy, TinaFau