Tripadvisor
Zabrze
Zrecenzowano: 14 grudnia 2017

Jeżeli nie ma innej alternatywy to można przenocować. Śniadania bardzo słabe, pokoje duże, ale o niskim standardzie. Mały parking, ciężko wyjechać. Nie ma co narzekać ale na jakbym miał inny wybór to bym więcej nie skorzystał.

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, mobiy
Zrecenzowano: 2 lipca 2017

Hotel z zewnątrz jest brzydki i nie zachęca do odwiedzin. Potem już jest tylko lepiej - recepcjonistki wybierają najlepszy pokój w najlepszej cenie, świetnie doradzają. Pokoje są duże, nowocześnie urządzone. Posiłki i śniadania są bardzo smaczne. Duży, strzeżony parking za 15 zł gwarantuje bezpieczeństwo. Wady? Jak wspomniałem, jest to wygląd. Poza tym przechodząc przez hol widuje się jakieś biura, firmy, gabinety - nie jest mi to w smak i krępuje mnie jako gościa.

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, campanelli2019
Zrecenzowano: 20 kwietnia 2017

Hotel nie oferuje niczego co by sprawiło, że chciałbyś tu kiedykolwiek wrócić. Fakt, nie jest tragicznie ale rewelacja też żadna. Trafiłem na średnio zorientowanego recepcjonistę, który nie mógł ustalić jaki pokój zamówiono. Nie ma windy. Pokoje dość duże. Próba zasłonięcia zasłony kończy się zerwaniem jej z okna. Łóżka w standardzie akademika, dość krótka kołdra.
W łazience mikroskopijna umywalka, idealna do zachlapania podłogi.
Śniadanie, no cóż, żadna rewelacja.
Słowem, hotel w sam raz by się w miarę tanio przespać i zapomnieć.

Termin pobytu: kwiecień 2017
Dziękujemy, Mariusz M
Zrecenzowano: 14 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Pokoje duże, czyste. Obsługa przesympatyczna. Jedyny minus to restauracja. Śniadania marne i drogie. Byliśmy tam na obiedzie i 2 razy na kolacji większą grupą. Obsługiwał nas za każdym razem ten sam, bardzo niegrzeczny kelner. Dlatego zmieniliśmy miejsce posiłków.

Termin pobytu: marzec 2017
Dziękujemy, Izabela L
Zrecenzowano: 7 lutego 2017

Porządny hotel za dobre pieniądze. Pokoje średniej wielkości, ale posiadają to co niezbędne. Czysto, obsługa bardzo miła. Trochę dziwnie idzie się z recepcji do pokoju: przez taki niby hall, mijając po drodze przybytki typu dentysta :)
Ogólnie całkiem przyjemnie, mogę polecić na krótsze lub dłuższe pobyty.

Termin pobytu: styczeń 2017
Dziękujemy, Itmightmind