“Miło i smacznie z malutkim minusikiem”
Valdi Classic — recenzja

Valdi Classic
Nr 27 wśród 64 Restauracje (Zabrze)
Zrecenzowano 1 września 2019

Obsługa kompetentna, profesjonalna i miła; Zamówienie (obiad) na 6 osób podali w jednym czasie (a nie jak sie nam to zdarzyło w innych miejscach gdzie podają na raty). Jedzenie ładnie podane i dobre. No może do napojów mógłby byc lód (ale fakt że nie pytalismy; nas się też nikt nie zapytał). Wewnątrz restauracji temperatura taka jak powinno być - nie za ciepło, nie za chłodno. Ten mały minusik to herbata zielona - ładnie podana ale na torebce daty: produkcja 2017 a "best before" marzec 2019 (czyli prawie 6 miesięcy po terminie...) Czy te herbaty tak mało popularne? Może trzeba przejrzeć zapas herbat...

Dziękujemy, antonis1988

Zrecenzowano 14 lipca 2019

Pamiętając wieloletnią dobrą renomę restauracji VALDI PLUS w Mikołowie i rewelacyjną kuchnię tam serwowaną, postanowiliśmy wybrać na imprezę rodzinną do siostrzanej restauracji VALDI Classic w Zabrzu. Nieźle zlokalizowana (tuż obok drogi średnicowej), z ładnie udekorowanym wnętrzem... i na tym plusy się kończą. Na obiad podano zimny rosół z makaronem (masakra) do tego stare suche zestawy (oczywiście zimnych) mięs i klusek (pewnie przygotowane dzień wcześniej). Malutkie udko z kaczki (strasznie przesolone) rolada wołowa o konsystencji starego kauczukowego buta, suche filety z kurczaka (nadziewane czymś tam) i jakaś pieczeń z polędwiczek z grzybami z zestawem surówek - selerowa (to raczej była "zupa"), kapusta czerwona (chyba sprzed 3 dni) i kapusta zasmażana (kucharza to ja mogę nauczyć jak się ją sporządza - mimo, że nigdy w życiu jej nie robiłem...).
Deserów i ciast (które zresztą też nie wyglądały ciekawie) nie miałem odwagi spróbować :(...
Do tego obsługa bardzo mało sympatyczna - generalnie nie polecam na wcześniej rezerwowane imprezy :(

Dziękujemy, Grzegorz G
Zrecenzowano 5 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Z dala od głównych szlaków komunikacyjnych choć teoretycznie przy tzw. średnicówce (ale nie bezpośrednio), przy drodze łączącej Rudę Śląską z Zabrzem, znajduje się prawdziwa perełka jeśli chodzi o serwowane potrawy; rolada najlepsza, jaką jadłem, do tego przepyszne kluski i doskonała modra kapusta, kaczka wyśmienita, kurczak faszerowany na tzw. duży plus, sandacz wyborny, ciasta ..... mniam, mniam. Jedynym minusem (poza niewygodnymi krzesłami na dworze; na szczęście byłem w środku, a na zewnątrz jedynie kawa do papierosa) jest zwykła kawa, która nie „powala” ale mimo to pewnie wrócę jeszcze kilkakrotnie w to miejsc, żeby skosztować kolejne potrawy.
Miejsce bardzo dobre zarówno na przekąskę, obiad, czy piwo ze znajomymi, jak i na większą, zorganizowaną, imprezę.
Obsługa rewelacyjna!
Generalnie, gorąco polecam!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, 566rajmunds
Zrecenzowano 7 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Impreza bardzo udana, jedzenia pod dostatkiem i naprawdę pyszne, obsługa rewelacyjna, Panie, które nas obsługiwały wywiązały się ze swoich zadań w stu procentach. Polecam tę restaurację.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, bussoni
Zrecenzowano 13 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Mam z tą restauracją problem. Bywam tu wielokrotnie. Jedzenie jest smaczne i świeżo przygotowane, ale też i ciężkie w trawieniu. Tak i było też ostatnio. Może trochę za dużo tłuszczu w potrawach?

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, 246tomaszs

Valdi Classic — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zabrze, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Valdi Classic? Podziel się wrażeniami!