“Dobre jedzenie godne polecenia”

Trattoria La Veccia Scuola
Nr 14 wśród 64 Restauracje (Zabrze)

Restauracja nie robi wrażenia od strony ulicy ale w środku jak i na dziedzińcu jest na prawdę fajnie. Jedzenie bardzo dobre zarówno makaron jak i pizza ale ceny należą do tych wyższych.

Dziękujemy, 634arkadiusz_

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

W tym miejscu z pewnością można latem się zrelaksować. Spore zaplecze, zieleń, kameralne oświetlenie, fontanna. Wnętrze utrzymane w odpowiedniej, włoskiej konwencji. La Veccia Scuola wyróżnia się niesztampowym włoskim menu, które też nie jest przesadnie udziwnione. Dla fanów ryb i owoców morza jest tu wiele wariacji jak przepyszna sałatka z grillowanymi sardynkami, półmiesek owoców morza (mimo wszystko dla 1 osoby polecam porcję dla 2 osób). Wyśmienita zupa rybna. Jest również szeroki wybór Pizzy, która smakowała rewelacyjnie (mowa o tej z gruszką i orzechami) Ceny są standardowe, sposób podania atrakcyjny, Z pewnością warto polecić te miejsce, fantastycznie nada się zarówno na posiłek solo, wyjście dla dwóch osób czy imprezę rodzinną. Atmosfera temu sprzyja.

1  Dziękujemy, easytospell
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja zadowoli każdego smakosza. Przepyszna makarony, bardzo dobra pizza i prawdziwe lody. Obsługa profesjonalna i pomocna. Chętnie odwiedzę kolejny raz. Polecam serdecznie

1  Dziękujemy, kajab2016
Zrecenzowano 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Właściwie tylko pizza ratuje ten lokal pozostała część karty i tego co proponuje menu jest słabe. Jeszcze rok, 2 lata temu mialem bardzo dobre zdanie na temat tej restauracji. Obsługa miła ale niestety to nie wystarczy. Pozdrawiam Robert

Dziękujemy, Z8019CSrobertk
Zrecenzowano 3 czerwca 2019

Fakne wnętrza, miła obługa, jedzenie OK ale to nie moje smaki. podzieliliśmy się rodziną na pół :-) połowie smakowało bardzo a połowie tak średnio. Jak dla mnie "Grillowany comber jagnięcy" to głównie kosci, ale może w takich daniach za dużo mięsa nie ma."Rolada cielęca po genueńsku" za bardzo "kremowe" dodatki. Ale pizza już smakowała, makaron tez (juz nie pamietam ktore danie).

Dziękujemy, antonis1988

Trattoria La Veccia Scuola — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zabrze, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Trattoria La Veccia Scuola? Podziel się wrażeniami!