“Wszystko ok.”

Nalesnikarnia Kamienica
Nr 1 wśród 64 Restauracje (Zabrze)

Duży wybór, miła obsługa i niezłe jedzenie. Szkoda że w niesłodkich naleśnikach jest słodkie ciasto. To możnaby poprawić. Poza tym bez uwag

1  Dziękujemy, robertsY5559RM

Zrecenzowano 12 września 2019

Byłam w Kamienicy kilka razy.
Znam zarówno naleśniki słodkie jak i wytrawne- wszystkie bardzo dobre.
Obsługa bardzo miła, zainteresowana klientem.

Jednak serce moje skradła gorąca czekolada z malinami. WYŚMIENITA!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Uzytk0wniczkaShe
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naleśniki bardzo dobre zarówno słodkie jak i wytrawne. Ukłon w stronę kucharza. Ale obsługa pozostawia wiele do życzenia. Brak zainteresowania klientem. O wszystko trzeba się upominać. Totalna zlewka.

1  Dziękujemy, sylus153
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Czasami jemy w naleśnikarni ich pyszne naleśniki. Polecam to miejsce bo jedzenie i obsługa jest b.dobra

Dziękujemy, danutarenata_stec
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal przytulny. Niestety w menu widnieje danie jako naleśnik ziemniaczane który to nie ma nic wspólnego z nazwą. Jest zrobiony jak wszystkie naleśniki z ciasta. Na moje zapytanie dlaczego tak jest otrzymałem wiele odpowiedzi które były nie rzetelne wymijajace a wręcz arogancki. Starano mi się wmówić że w środku jest ziemniak jako dodatek farszu niestety kłamstwo następnie pokazano mi wodę zabarwiona maka ziemniaczaną i starano mi się wmówić że z tego robi się placek. Dla informacji podaję że naleśnik ziniaczany robi się z ziemniaków purre odpowiednio przygotowanych. Zirytowalem się zachowaniem obsługi jej podejściem do klienta.

Dziękujemy, JanuszZ19

Nalesnikarnia Kamienica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zabrze, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Nalesnikarnia Kamienica? Podziel się wrażeniami!