“Pyszne naleśniki”

Nalesnikarnia Kamienica
Nr 1 wśród 64 Restauracje (Zabrze)

Byłam w Kamienicy kilka razy.
Znam zarówno naleśniki słodkie jak i wytrawne- wszystkie bardzo dobre.
Obsługa bardzo miła, zainteresowana klientem.

Jednak serce moje skradła gorąca czekolada z malinami. WYŚMIENITA!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Uzytk0wniczkaShe

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Naleśniki bardzo dobre zarówno słodkie jak i wytrawne. Ukłon w stronę kucharza. Ale obsługa pozostawia wiele do życzenia. Brak zainteresowania klientem. O wszystko trzeba się upominać. Totalna zlewka.

1  Dziękujemy, sylus153
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Czasami jemy w naleśnikarni ich pyszne naleśniki. Polecam to miejsce bo jedzenie i obsługa jest b.dobra

Dziękujemy, danutarenata_stec
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal przytulny. Niestety w menu widnieje danie jako naleśnik ziemniaczane który to nie ma nic wspólnego z nazwą. Jest zrobiony jak wszystkie naleśniki z ciasta. Na moje zapytanie dlaczego tak jest otrzymałem wiele odpowiedzi które były nie rzetelne wymijajace a wręcz arogancki. Starano mi się wmówić że w środku jest ziemniak jako dodatek farszu niestety kłamstwo następnie pokazano mi wodę zabarwiona maka ziemniaczaną i starano mi się wmówić że z tego robi się placek. Dla informacji podaję że naleśnik ziniaczany robi się z ziemniaków purre odpowiednio przygotowanych. Zirytowalem się zachowaniem obsługi jej podejściem do klienta.

Dziękujemy, JanuszZ19
Zrecenzowano 11 lipca 2019

Bardzo smaczne naleśniki dla kazdego znajidzie sie cos dobrego polecam jak najbardziej .w okresie letnim mozna wyjsc i spedzic ten czas na swiezym powietrzu miła i usmiechnieta obsługa

Dziękujemy, Monika A

Nalesnikarnia Kamienica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zabrze, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Nalesnikarnia Kamienica? Podziel się wrażeniami!