“Coś niesamowitego”
Skrzydlaty Byk — recenzja

Skrzydlaty Byk
Nr 2 wśród 64 Restauracje (Zabrze)

Ten lokal spełnił moje najśmielsze oczekiwania trafiłem do niego zupełnie przez przypadek będąc przejazdem w Zabrzu... Obsluga na medal. Sympatyczny gentelmen z brodą dla ktorego nie bylo żadnego problemu chociaż bywam wymagającym klientem! burger N°9 pierwszy raz jadłem taką kompozycje dla prawdziwych mięsożerców! Wystrój lokalu bardzo przyjemny. Często w takich miejscach toalety są nie zadbane nie ma Cieplej wody itd. tutaj wszystko jest na miejscu i tak jak należy! Lokal odpowiedni na randke jak i na wypad z przyjaciółmi! Zdjęcie burgera w wersji mini :)

Dziękujemy, w0jtasm

Byłem tam z grupą znajomych na burgerach. Lokalik mały, troszkę bez wyrazu i faktycznie w typie fast foodu, ale to mi absolutnie nie przeszkadzało. Obsługa bardzo miła i sprawna - duży plus. Niestety hamburgery raczej przeciętne. Miało się wrażenie, że danie składało się głównie z przerośniętej buły. Owszem, dodatki smaczne i dobrze dodane, ale mięso, czyli "clou" wszystkiego, było usmażone w niewłaściwy sposób i przez to nieco łykowate, ponadto doprawione słabo, powiedziałbym: nijako. Szkoda, bo mało trzeba by, żeby było lepiej.

Przed wizytą ktoś zachęcał nas do odwiedzenia lokalu twierdząc, że są tam najlepsze burgery w mieście - cóż, jeśli to były te najlepsze jest to chyba nie warto odwiedzać innych "burgerowni" w Zabrzu...

Dziękujemy, 1 234 790
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

No 1 w menum Super wysmazony, wielki Jprdl... Warto wpasc do Zabrza tylko po to żeby zjeść to cudo... W Szczecinie nie znalazłem odpowiednika takich burgerow... obsługa mega kontaktowa. Fajny lokal.

1  Dziękujemy, luk1515
Zrecenzowano 4 lipca 2019

Wiele sie tam zjadło, chciałbym napisać max bezstronną recenzję, chociaż nie da się nei lubić entuzjazmu szefa!. Neistety nie warto zamawiać na wynos bo będzie to zupełnie inny burger. Same burgery zaś są bardzo zależne od tego, kto danego dnia pracuje w knajpie. Generalnie na dobry z plusem bo sa smaczne. Szkoda też, ze nie ma tam miejsca na ogródek. Ale to już ni wina knajpy tylko lokalizacji.

Dziękujemy, Piotrek-Zabrze
Zrecenzowano 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze burgery w Polsce, byłem w wielu miejscach, ale tak dobrych nigdzie nie jadłem. Polecam z całego serca!!

Dziękujemy, dominikn960

Skrzydlaty Byk — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zabrze, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Skrzydlaty Byk? Podziel się wrażeniami!