“Najlepsza pizza na Śląsku!”
Pizzeria Da Luca — recenzja

Pizzeria Da Luca
Nr 4 wśród 64 Restauracje (Zabrze)
Opis: Pizzeria Da Luca to oryginalna Włoska pizzeria prowadzona przez rodowitego Włocha. Zapraszamy do spróbowania włoskich smaków, oryginalnych produktów oraz włoskiego wina z beczki!
Zrecenzowano 6 września 2019

Odkryłam Da Luce przypadkiem oglądając zdjęcia w necie. Pojechaliśmy bo pizza na fotkach wyglądała jak prawdziwa włoska pizza-cienkie ciasto z dobrymi składnikami, a nie grube pampuchy z ogórkiem konserwowym parówką i ketchupem. Spróbowaliśmy i już nigdzie indziej nie jemy. Najlepsze oryginalne, świeże składniki, piec opalany drewnem, prawdziwi włoscy pizzaiolo, pizza chrupiąca pachnąca taka jak we Włoszech. To najlepsza pizza na Śląsku-pizza nie buła z dodatkami! W weekendy często brak stolików (lepiej zarezerwować) ale to świadczy o ich popularności zatem zdecydowanie na korzyść.

Dziękujemy, AnnaFelinska
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Katarzyna K, General Manager, Pizzeria Da LucaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za zaufanie oraz cieszymy się, że smakuje!

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie przypuszczałem, że w Zabrzu powstanie tak dobry lokal serwujący wykwintną pizzę prosto z Włoch. Produkty na najwyższym poziomie-całokształt oczywiście również.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, tomekgulc
Zrecenzowano 23 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z najlepszych jaką jadłam w życiu, była właśnie pizza z tej restauracji. Bardzo polecam. Będę wracać.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, TravelJulietts
Zrecenzowano 23 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Od ponad 10 lat podążamy za Lucą, zawsze pysznie. Zawsze oryginalnie. Dla mnie szkoda, że już nie ma nic poza pizzą bo inne dania też były wyśmienite

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 132katarzyna_
Zrecenzowano 26 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem tu już po raz kolejny. Pizza przygotowywana pod okiem rodowitego Sardyńczyka. Ciasto idealne, smaki bogate. Do tego duży wybór oliw smakowych. Po prostu powiew gorącej Italii w środku zabrzańskiej zimy.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 246tomaszs

Pizzeria Da Luca — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gliwice, Województwo śląskie

Zabrze, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Da Luca? Podziel się wrażeniami!