“spotkania”

Restauracja Ristorante Sorrento
Nr 3 wśród 64 Restauracje (Zabrze)
Opis: Restauracja Sorrento to miejsce w samym centrum Zabrza, gdzie oprócz wyśmienitej kuchni można milo spędzić czas w gronie znajomych przy dobrej herbacie, kawie rozkoszując się smakiem znakomitego Tiramisu. Wyśmienita kuchnia serwująca potrawy, a komunikatywna, obdarzona zaufaniem gości obsługa kelnerska jest zawsze gotowa zaspokoić nawet najbardziej wyszukane kulinarne życzenia gości restauracji.
Zrecenzowano 4 września 2019

Smaczne posiłki, duże porcje, miła obsługa,ładny wystrój, klimatyczne miejsce na spotkania z rodziną, biznesowe jak i w gronie znajomych czy przyjaciół. Polecam.

Dziękujemy, Ania M

Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra restauracja z przemiła i piękna obsługa(świetne Panie).Ładny wystrój na dwóch poziomach.Duzy wybór dań.Jedzenie bardzo smaczne i ładnie podane.Smacznie.

94  Dziękujemy, marcin717
Zrecenzowano 16 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce, żeby móc poczuć się jak we Włoszech. Bardzo ładny ogródek, świeże kwiaty na stole. Obsługa sympatyczna i nie narzucająca się i orezde wszystkim bardzo dobre jedzenie. Pizza na cienkim, chrupiacym cieście plus lampka Grillo przeniosły nas na chwilę na wakacje. Polecam

Dziękujemy, agatoliczka
Zrecenzowano 10 lipca 2019

Bardzo polecam restauracje ponieważ jest zawsze pyszne świeże jedzenie obsluga jest zawsze mila i wspaniała......Lubię tam przebywać w gronie rodziny i znajomych nie zmienie lokalu na inny ;)pozdrawiam

Dziękujemy, Monika A
Zrecenzowano 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo lubię chodzić do was macie pyszne zawsze świeże jedzenie ... bardzo miła obsługa... pozdrawiam serdecznie ps jestem u was często bo lubię do was wracać zawsze witana jestem z uśmiechem..

Dziękujemy, Grażyna K

Restauracja Ristorante Sorrento — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zabrze, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Ristorante Sorrento? Podziel się wrażeniami!