Ustroń

“Smacznie”
Stara Wedzarnia — recenzja

Stara Wedzarnia
Nr 11 wśród 60 Restauracje (Ustroń)
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne dania, zawsze świeże i pomysłowe. Zawsze podane w menu dania polecane w danym dniu. Pyszne desery. Bardzo profesjonalna i mila obsługa. Oferuje tez plac zabaw dla dzieci. Minus to brak możliwości płacenia karta płatnicza.

Dziękujemy, Dolci1

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie gorąco polecam restauracja godna polecenia. Rewelacyjne desery.Jedynym minusem to brak możliwości płatności kartą

Dziękujemy, mateuszszadowiak
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w piątek i udało nam się trafić wolne miejsca w porze obiadowej (ok15) ale już kilka osób po nas czekało na wolne stoliki. Obsługa miła i pomoc a we wszystkim, ciekawie urządzone wnętrze i spory kącik dla dzieci z placem zbaw. Ryby generalnie pyszne - świeże i dobrze doprawione. Usmażone w punkt a sam sos i placki też bardzo smaczne. Dzieci dostaly pierś z kurczaka panierowana również nie narzekały. Jedynym minusem były sałatki - sucha i wręcz gorzka tarta marchew. Tempo podania dań mogłaby się ciut poprawić ponieważ zanim dostałam swoje danie to pozostali zdążyli już zjeść. Jednakowoż z restauracji wyszliśmy najedzeni i zadowoleni.

1  Dziękujemy, dagmarad1986
Zrecenzowano 27 lipca 2019

Miejsce fajne czyste miła obsługa, ale jakoś dla mnie nic wyróżniającego. Niestety to co zamówiliśmy oprócz tego że ładnie podane to nie było coś do zapamiętania. A ceny raczej nie niskie. O przepraszam tatar ze śledzia - nigdy nie widziałam czegoś takiego. Szaro -bura masa przemielonego w maszynce strasznie słonego śledzia, z symbolicznie dodaną cebulką i ogórkiem. Dałam radę tylko spróbować - dla przyzwoitości.

Dziękujemy, joljol67
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe menu, piwa i wybor win. Generalnie dobre jedzenie polędwiczki, policzki super, pstrąg dobry choć minimalnie przeciągnięty.
Obsługa super, fajne miłe Panie starają się aby wszystko było sprawnie i szybko.
Fajny lokal ze stolikami na zewnątrz.
Można kupić regionalne wędliny i wędzone ryby.

Dziękujemy, C8257KQmario_

Stara Wedzarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustroń, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Stara Wedzarnia? Podziel się wrażeniami!