“Polecam”
SiSi Pizzeria — recenzja

SiSi Pizzeria
Nr 3 wśród 60 Restauracje (Ustroń)
Kuchnie: Pizza
Opis: Zanim otworzyliśmy SiSi była miłość i tęsknota. Miłość do palącego słońca Italii, schodzonych przez turystów uliczek jesiennego Rzymu, nadmorskich targów ze świeżymi rybami, rodowych tradycji winiarskich oraz celebracji pachnących nocą potraw. Tęsknota za wolno toczącym się życiem włoskiej prowincji, rodzinnymi obiadami i długimi wieczorami spędzanymi ze znajomymi pod rozgwieżdżonym niebem Toskanii. Oba te składniki – miłość i tęsknota – spowodowały, że w 2014 roku otworzyliśmy w naszym rodzinnym Ustroniu naszą małą Italię – pizzerię i restaurację SiSi. Chcemy by SiSi była czymś więcej niż włoską restauracją. Chcemy by nasza kuchnia stanowiła pyszny dodatek do Waszych spotkań z najbliższymi, by była okazją do poznania wielowiekowej kultury kulinarnej półwyspu apenińskiego. Mamy nadzieję, że nasza restauracja będzie dla Was miejscem ciekawym i pełnym inspiracji, do którego będziecie chętnie wracać – choćby we wspomnieniach. - rodzina SiSi Pizzeria e Ristorante

Lokal bardzo przyjemny, w głośnikach włoska muzyka co nadaje klimat temu miejscu. Jedzenie pyszne i ze świeżych produktów, spory wybór dań a obsługa bardzo miła. Szczególnie Pani Daria, która zawsze jest uśmiechnięta i profesjonalnie podchodzi do klienta, potrafi udzielić informacji jak i doradzić w wyborze potrawy.

Dziękujemy, Wojciech W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dawid_Legierski, Kierownik ds. PR, SiSi PizzeriaOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Szanowny Panie,

Dziękujemy za wizytę oraz czas poświęcony na napisanie rekomendacji. Cieszymy się, że nasza kuchnia, panujący w naszym lokalu klimat oraz poziom obsługi Darii spełnił Pana oczekiwania oraz pozwolił spędzić chwile pełne komfortu i dobrego smaku. Jest to wielkie wyróżnienie dla całego naszego zespołu! Dziękujemy!

Zapraszamy również do odwiedzenia nas ponownie! Będzie nam miło móc Pana gościć!

Brand Manager

Przemiła obsługa. Pyszne jedzenie. Dostępne w wersji wegetariańskiej i wegańskiej. Przyjemny wystrój.

Dziękujemy, 455micha_d

Szanowny Panie,

Jest nam bardzo miło, że odwiedził Pan naszą restaurację oraz dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że nasza kuchnia i poziom obsługi trafiły w Pana gust oraz pozwoliły spędzić w SiSi przyjemne chwile. Z radością ponownie będziemy Pana gościć przy naszym stole. Zapraszamy serdecznie!

Brand Manager

Jedzenie nie było złe, ale cenowo trochę poszaleli. Ciasto w pizzy bardzo dobre, kurczak w daniu ledwo podsmażony, troszkę krócej i mięso byłoby surowe, krem z pomidora dla dziecka z bardzo dużą ilością soli, syn pluł tym. Na duży plus obsługa(kelnerki uwzględniły każdą naszą prośbę), wystrój i przewijak dla dziecka oraz mały kącik z zabawkami.

Dziękujemy, 307dominikag
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dawid_Legierski, Kierownik ds. PR, SiSi PizzeriaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani,

Dziękujemy za wizytę w naszej restauracji oraz opinię. Cieszymy się, że poziom obsługi oraz nasza autentyczna, włoska pizza trafiły w Pani gust. Jednocześnie jest nam przykro, ale krem pomidorowy nie przypadł Państwu do gustu. Przyznam, że nigdy wcześniej nie mieliśmy problemów z tą pozycją. Nasz krem z pomidorów przygotowujemy z oryginalnych i certyfikowanych włoskich pomidorów gatunku San Marzano, które są słodkie i aromatyczne. Niezwłocznie wyjaśnię z Szefem Kuchni co mogło pójść nie tak.

Zależy nam, aby każdy z naszych gości był zadowolony z wizyty, dlatego przypominam, że w takich sytuacjach, przysługuje Państwu prawo wymiany dania na nowe. Żałujemy, że skorzystała Pani z tej możliwości.

z poważaniem,
Brand Manager

Zacznę od pozytywów , pizza roma ok, dobre ciasto i dodatki, minusy pizza vege - jest w menu ale nie mieli sera, na pizzy mikroskopijne warzywa, czyli prawie sam placek kosztuje 36 zlotych; pasta z małżami porażka , była to pasta z koncentratem pomidorowym , ohyda!!! Generalnie nie polecam, ceny kosmiczne, jakość prawie 0

Dziękujemy, MagdaG1427

Szanowna Pani,

Zapoznałem się z Pani opinią. Mimo, że się bardzo cieszymy, że nasza pizza Roma trafiła w Pani gust, to jest nam przykro, że pozostałe zamówione dania nie spełniły Pani oczekiwań. Pragnę wyjaśnić, że w naszej restauracji staramy się nie zastępować brakujących składników. Każdorazowo nasza obsługa informuje o brakach, a decyzję pozostawia gościom.

Co się natomiast tyczy pasty z mulami i sosem pomidorowym, to jest nam przykro, że smak tej kompozycji Panią zawiódł. Muszę jednak sprostować, że w żadnym z naszych dań nie wykorzystujemy koncentratów pomidorowych. Jedynym składnikiem, z którego komponujemy nasze sosy i kremy są oryginalne, certyfikowane pomidory San Marzano D.O.P. Nie wiem zatem skąd zaczerpnęła Pani informację o wykorzystaniu koncentratu.

Kończąc pragnę wyrazić smutek, że nie zgłosiła Pani swoich uwag naszej obsłudze. Z radością wymienilibyśmy Pani dania na nowe, bądź też zaproponowali inne satysfakcjonujące Panią rozwiązanie. Jesteśmy pewni, że wtedy Pani ocena byłaby mniej sroga.

Brand Manager

Pizza bardzo smaczna, cienkie ciasto, najlepsza w Ustroniu, mogłaby mieć tylko więcej składników na pizzy. Smaczne oliwy do pizzy. Miła obsługa.

1  Dziękujemy, Dolci1

Szanowny Gościu,

Dziękujemy za wizytę i opinię. W naszej restauracji serwujemy autentyczną pizzę włoską, którą przygotowujemy według wielowiekowych metod wypieku oraz wyłącznie w oparciu o oryginalne składniki. Pizza romana z regionu Lacjum, jest tradycyjnie przygotowywana ze zbalansowaną ilością składników, tak aby każdy składnik pizzy był wyraźnie wyczuwalny. To kompozycja, która jest podróżą poprzez różne smaki Italii - prosciutto, pomidory San Marzano, mozzarellę, także mąkę durum i oliwę z oliwek. Taką klasyczną pizzę serwujemy w SiSi, ale oczywiście na życzenie gości możemy dodać trochę więcej składników.

Bardzo się cieszymy, że nasza pizza przypadła Panu/-i do gustu oraz zapraszamy do odwiedzenia nas ponownie!

Dawid Legierski, Brand Manager
wraz z zespołem SiSi Pizzeria e Ristorante

SiSi Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustroń, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w SiSi Pizzeria? Podziel się wrażeniami!