“Swietne jedzenie”
Hospoda Ceska — recenzja

Hospoda Ceska
Nr 5 wśród 60 Restauracje (Ustroń)

Znakomite jedzenie za tanie pieniądze, pod warunkiem, że nie zamawiacie opiekanych serków, /byłem w maju, chwilowo nie było, we wrześniu tak samo/, ale zupa serowa rewelacja /nie zamawiajcie po niej drugiego!/. Bardzo sympatyczna obsługa!
Bardzo polecam

Dziękujemy, turysta111111

Polecam:) bardzo smaczne dania, możliwość rotacji między składnikami dania. Polecam polędwiczki ze śliwkami;) Zawsze idealne, świeże piwo!!! Bardzo miła obsługa, która potrafi udzielić informacji i o lanym w danym dniu piwie i o smacznych daniach.

Dziękujemy, Dolci1
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacja! Polecam z całego serca. Super kompetentna obsługa, przepyszne jedzenie (szczególnie zupka czosnkowa) i smaczne piwa.
Czas oczekiwania około 40 minut, ale warto.
Jedyne co można poprawić to wystrój (stoliki i krzesła troszkę zniszczone).

Dziękujemy, AgnieszkaG1439
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Po wizycie w tym lokalu jestem bardzo rozczarowany. Lokal pięknie wystrojony, super klimat, szkoda, że na jedzenie trzeba było czekać ponad godzinę, a dania były średnie lub niejadalne. Szpinak był tak słony, że wystarczył mi jeden widelec żeby zaspokoić tygodniowe zapotrzebowanie na sól. Szczerze zawiodłem się na tym lokalu.

Dziękujemy, Jakub D
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Po prostu rewelacja. Potrawy bardzo smaczne i w umiarkowanych cenach, dobre piwa. Gorąco polecam. Tylko w sezonie i długich weekendach należy uzbroić się w cierpliwość gdyż stolików jest mało a chętnych dużo no i czas oczekiwania przez to na potrawy bywa dłuuuuugi.

Dziękujemy, maly74

Hospoda Ceska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustroń, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Hospoda Ceska? Podziel się wrażeniami!