“Dania ciężkie, mięsne i mączne, niezbyt zdrowe ”

Zbojnicka Chata - Rownica Ustron
Nr 12 wśród 60 Restauracje (Ustroń)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kuchnia jest nastawiona na ilość , a nie na jakość i zdrowe jedzenie. Potrawy są smażone i tłuste, a co gorsza - zupy i sosy zagęszczone mąką np. krem z borowikow jest kremem z mąki.
Pstrąg jest ok. Kawa jest dobra. I widok przyjemny.
Nie jest to kuchnia dla osób ceniących zdrowe jedzenie. I niestety w karcie jedyne dania wegetariańskie to pstrąg lub ruskie pierogi albo naleśniki, nic więcej. Pierogi są smaczne.

Dziękujemy, 424ewelina_

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019

Fajne miejsce z klimatem gór. Lokal duży. Mało miejsca dla samochodów, ale na upartego można gdzieś zaparkować.
Zamówienia składa się w barze. Może i lepiej. Nie sprawiło mi to kłopotu.
Roladki wołowe z kluskami śląskimi i czerwoną kapustą były dobre. Na żonie nie zrobiły wrażenia, ale mnie smakowały. Kapusta czerwona bez rewelacji. Chleb ze smalcem i ogórkiem małosolnym całkiem smaczny. Chleb mógłby być lepszy.
Ceny zbójnickie, ale można przeżyć. Bardzo klimatyczny wystrój wnętrz. Ekspresowa obsługa. Spore porcje. Generalnie polecam.

Dziękujemy, _admiral1984
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne placki po góralsku porcje naprawdę spore krótkie oczekiwania dobry dojazd i piękny widok. Polecam.

Dziękujemy, Dariusz L
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie, duże porcje. Godne polecenia są placki z wyrzoskami. Niesamowity jest wystrój całej chaty, nadający całemu wnętrzu klimat zbojnickiej chaty z wieloma zrabowanymi przedmiotami.

Dziękujemy, Aga_Luthien
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy po raz drugi i było niezmiennie klimatycznie i smacznie. Nic dodać , nic ująć, idealnie jak u zbójców. Polecam

Dziękujemy, Witold P

Zbojnicka Chata - Rownica Ustron — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustroń, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Zbojnicka Chata - Rownica Ustron? Podziel się wrażeniami!