“Mocne 3”
Naleśnikarnia Delicje — recenzja

Naleśnikarnia Delicje
Nr 6 wśród 60 Restauracje (Ustroń)

Duży wybór naleśników. Niestety menu mocno niedopracowane. Naleśniki podane już były chłodne. Obsługa bardzo miła.

Dziękujemy, jeremikry

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Zajęliśmy z mężem miejace przy stoliku, pani kelnerka podała nam karty. Bardzo szybko wróciła z powrotem pytając czy już zdecydowaliśmy. Poprosiliśmy o trochę więcej czasu (brak karty w j. angielskim zmusił nas do tłumaczenia każdego dania, a to zajmuje trochę czasu). Pani kelnerka postanowiła nas ignorować. Czekaliśmy chyba 10 minut, po czym poszliśmy stamtąd zniesmaczeni.

Dziękujemy, Вероника Т
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Prosto z drogi , wieczorem wrzucić coś poprostu. Bez szału, ceny jak w restauracji. Byłem widziałem , zjadłem i zapomniałem.

Dziękujemy, 326piotrm
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne naleśniki, tortilla z warzywami i kurkami, niebo na talerzu! Wszystko super! Osobne menu dla wegan

Dziękujemy, 13aniar
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Do Delicji trafiliśmy dzięki rekomendacji znajomych, którzy jedli tam rok wcześniej. Niestety, sami stwierdzili, że coś się popsuło. Naleśniki można zamówić jako porcję (dwa naleśniki) lub połowę porcji (1 naleśnik). Ceny dość wysokie (ok. 15-19 zł za pol porcji), jedzenie dobre ale spodziewałam się czegoś smaczniejszego, odniosłam wrażenie, że składniki nie są najlepszej jakości. Obsługa w porządku, aczkolwiek trafiliśmy na dość mały ruch.

Dziękujemy, Monika M

Naleśnikarnia Delicje — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ustroń, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Naleśnikarnia Delicje? Podziel się wrażeniami!